Karadeniz Pet

1.5-2 yaşında kuşun bakımı

• Konbuyu başlatan cenktunç
  • Başlangıç tarihi
C

cenktunç

Guest
Arkadaşlar merhaba benim muhabbet kuşum 2 seneye yakın süredir bende en yakın zamanda resmini atıcam şu anda resim koyabileceğim bir cihaz yok yanımda sorum kuşumu yem haricinde nelerle beslemeliyim tatlıyı sevmiyor tuzluyu seviyor hangi ilaçları almalıyım yakınımda pet shoplar var kafesine hangi aksesuarları almalıyım şu anda suluk 2 tane yemlik 2 tane gaga kaşıma için olan malzeme bir tanede salıncakla ayna var ama aynası sökülü ayna takılı kalırsa kpnuşmaz dediler bende söktüm şu anda her şeyi söyleyebiliyor birde son olarak kuşumu salıyorum kafa kol veya omuzumuza konuyor ama cildimizi dişliyor birde elimize gelmiyor nasıl alıştırabilirim

Eline yem koy oyle dene bakalim
Haftada 2 kez suyuna vitamin
Haftada bi kez sebze meyve ver yeterlidir sebze meyve olarak neler verilmesi gerekenler forumda bulabilirsin

Eline yem koy oyle dene bakalim
Haftada 2 kez suyuna vitamin
Haftada bi kez sebze meyve ver yeterlidir sebze meyve olarak neler verilmesi gerekenler forumda bulabilirsin

tamam denerim bugün yemi vitamin derken hangi marka olabilir forumu araştırıyorum sebze meyve konusunda teşekkür ederim

tatlı ve tuzlu şeyler vermeyin muhabbetinize

ne verebiliriz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:59 -->-> Daha önceki mesaj 20:44 --

birde bana geldiğinde 1 aylık dediler ama etrafımdakiler bu kuş 4-5 yaşında diyor ve cinsiyetinden emin değilim gagasının üstü açık mavi kenarlarında beyaz alnındaki çizgilerde azalmış durumda

resim olmadan birşey söylemek zor yaşı hakkında. 4-5 yaşındaki kuşu 1 aylık diye nasıl verirler çizgileri varsa 4-5 yaşında değildir etrafınızdakiler ne kadar anlıyor bu işten

resimleri bunlar kaç yaşındadır ve cinsiyeti nedir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:23 -->-> Daha önceki mesaj 21:48 --

fikri olan yokmu

Siz yavruyken mi almıştınız yoksa biri mi vermişti ? 4-5 i bilmem ama 2 seneye yakındır sizde ise 2-3 senelik sağlıklı bir erkek..

Geri