Karadeniz Pet

1,5 aylık KUŞUMA AVİLİN VİTAMİN VE QUİK KALSİYUM KULLANAYIMMI?

enderundepderun

Meraklı Üye
Yaklaşık 1,5 Aylık olan Muhabbet kuşumun içme suyuna (suluğuna) AVİLİN Vitamin ekleyeyimmi eklersem ne kadar(kaç damla) eklemeliyim ve QUİK Kalsiyum yazan (gaga taşımı bu kalamar kemiğimi ne deniyor bilmiyorumda :)) yassı olan şeyide kafesine takayımmı?

Son düzenleme:
Ucuz vitaminleri önermiyorum Nekton herzaman iyidir.

Daha önce bilmediğim için almıştım. Nkektonu şimdi sizden duyuyorum araştıracağım. Verilebilir vitamin yani değilmi? Baktım az önce nektonun bir sürü çeşiti var hangi NEKTON olmalı?

Son düzenleme:
Kalamar kemiği:

380875-kalamar-kemigi.jpg

Gaga taşı. Mineralli olanlardan alın.

DSC_5339.jpg

Grit kum:

DSC_3641.jpg

Kalamar kemiği:

380875-kalamar-kemigi.jpg

Gaga taşı. Mineralli olanlardan alın.

DSC_5339.jpg

Grit kum:

DSC_3641.jpg

Hay ALLAH razı olsun evet Kalamar kemiği en üsteki bahsettiğim.
Demek gaga taşıda böyle birşeymiş.
Grit Kumu ilk duydum ve gördüm ne işe yarıyor?
Ve çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Son düzenleme:
Nektondansa gerwit w ve btamin daha iyi üstad.

Vitamin olarak Aminovit ve Aminosol gibi aynı zamanda aminoasit içeren markaları tavsiye ediyorum.

Aminoasitler vücuda giren proteinin dönüştürülüp tekrar kullanılmasında gerekli yapı taşlarıdır.

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] folluktanal.com dan alıntıdır.

ek olarak Nekton.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:49 -->-> Daha önceki mesaj 20:48 --

Tamamdır hemen inceliyorum teşekkür ederrm. İmzaları sanırım kaldırdılar.

Folluktan Al

incelemeni tafsiye ederim.

Son düzenleme:
Can, teşekkür ederim. Ancak bu forumda cevap arayan arkadaşların cevaplarını burada vermekte fayda var.

Teşekkür ederim ilginize O kadar çok şey (Marka ve adres)yazıldıki yani işin açıkcası kafam karıştı. Kuşumun sağlıklı daha parlak tüylü ve daha çabuk konuşması için ne vereyim o halde.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:07 -->-> Daha önceki mesaj 21:06 --

Vitamin olarak Aminovit ve Aminosol gibi aynı zamanda aminoasit içeren markaları tavsiye ediyorum.

Aminoasitler vücuda giren proteinin dönüştürülüp tekrar kullanılmasında gerekli yapı taşlarıdır.

@Levent ACAR folluktanal.com dan alıntıdır.

ek olarak Nekton.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:49 -->-> Daha önceki mesaj 20:48 --

Folluktan Al

incelemeni tafsiye ederim.

Tavsiyenize uyacağım üstad teşekkürler.

Vitaminler sağlığı içindir konuşmasına etki etmez bilginiz olsun.

Anladım üstad bilgi için teşekkür ederim. Birde Elma Sirkesi deniyor onu nasıl ne sıklıkta ve ne için vermeliyim?

Öncelikle teşekkür ederim yanlız üstat olacak kadar bilgi-tecrübe sahibi olduğumu düşünmüyorum :)

Haftada bir kere 100cc sukuğa 3-4 damla elma sirkesi yetecektir.

Son düzenleme:
Öncelikle teşekkür ederim yanlız üstat olacak kadar bilgi-tecrübe sahibi olduğumu düşünmüyorum :)

Haftada bir kere 100cc sukuğa 3-4 damla elma sirkesi yetecektir.

Anladım teşekkür ederim ama ben yine Üstad diyeceğim.:) Elma Sirkesi sindirimi düzenliyor değilmi?

Geri