petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

1.5 aylık muhabbet kuşu nasıl ele alışır ??

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve MaviBoncuk_ tarafından 13 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. MaviBoncuk_

Evet benim kuş evde henuz 3 günlük fakat çok ürkek elimi gördü mü kacacak delik arıyor onu elime nasıl alıştırabilirim ? ve bazen deliriyo kafesın ıcınde ciyak ciyak bagırıyo saga sola carpıyor
    http://u1312.hizliresim.com/1j/f/vgqr0.jpg

2. Tahsin ÖZDEN

yazdığım yazımı okuyabilirsin hocam ve ballı krakeri çıkart 10 gün sonra eğitiminin bi parçası olacak

3. MaviBoncuk_

ondan baska bırsey yemıyor suda ıcmıyor gagasını suya mı degdırsem ama bu sefer de cok ürkecek benden

4. MaviBoncuk_

Birde ben kum , gaga tası , M.B kemıgı almadım bunlar kesın gereklı mı ?

5. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    salamaya giren kuş bıraz zaman alıyor alışması ıcın arkş dedıgı gıbı ballı krakkeri cıkar sabırlı olursan alışmaması ıcın bır neden yok

6. Tahsin ÖZDEN

ewet gerekli hepsi kum besinleri sindirmesi için m.b.kemiği kemik yapısının gelişimi için gaga taşı vitamin mineral ve gagasının işlevini yitirmemesi için gerekli

7. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    kum ve m.b kemıgi kesın şart bırde tahta tunek

8. MaviBoncuk_

Tesekkurler ben simdi bunları temin edeyim o zman

Sayfayı Paylaş