petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

1,5 yaşında dişi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kadir Yazıcı tarafından 21 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. Kadir Yazıcı

Kadir Yazıcı New Member

Beğenileri:
    0
    ben bu yetikin dişiyi nasıl evcilleştireiblrim arkadaşlar daha dün aldım alıştı bana ama elime alışamadı işte gaga atmaya çalışıyor bu yüzden hiç elimi göstermiyorum ona sadece uzaktan konuşuyorum dibine gidip konuştuğumdada bana birşey yapmıyor öylece bakıyor ama parmağımdan korkuyor bu normaldir diyorum bu 1,5 yaşındaki dişiyi tek başına besliyorum nasıl eğitebilirim acaba ? aynasını çıkardım alışmaz bana diye aynaya alışık aslında 1 sene boyunca hep aynayla durmuş ama ben sadece ona ben bir yere gittiğimde takıyorum aynasını

#1 Kadir Yazıcı, 21 Nisan 2016
    Son düzenleme: 21 Nisan 2016
  2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    268
    1,5 yaşındaki kuşun eğitimi zordur. Usanmadan bıkmadan onunla vakit geçirmeniz gerekecek. Umarım başarı sağlarsınız.

3. Kadir Yazıcı

Kadir Yazıcı New Member

Beğenileri:
    0
    fazla vakit geçirioruz zaten aynasını çıkardım bu onun için üzücü olabilir 1 sene boyunca ayna ile yaşayan bir kuş artık aynasız sadce çubuklar var o kdar müzik açınca ötüyor mutlu oluyor :)

4. Mesbüş

Mesbüş Member

Beğenileri:
    9
    Baya ilgilenmeniz gerekir kolay kolay eğitilmez ele alışır o kolay

5. Kadir Yazıcı

Kadir Yazıcı New Member

Beğenileri:
    0
    zaten alışık insana 1 sene boyunca bizim arkadaşlarda kalmış alışık insana bana alışması ne kadar alır bilemiyorum ele alıştırmak için yemleri çıkardım yiyeceği zamanda elimden vermeye çalıştım bekledim baya almadı elim ağrıyınca geri koydum yemliklerini sadece o kafesteyken yanında konuşuyorum o kadar :)

6. muhtarr

muhtarr New Member

Beğenileri:
    0
    Yemini çıkarmayın eziyettir sevgi ile halledersiniz

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Çok zaman ayirmalisiniz inşaallah egitirsiniz Güle güle besleyin

Sayfayı Paylaş