Karadeniz Pet

1,5 yaşında dişi

Kadir Yazıcı

Yeni Üye
ben bu yetikin dişiyi nasıl evcilleştireiblrim arkadaşlar daha dün aldım alıştı bana ama elime alışamadı işte gaga atmaya çalışıyor bu yüzden hiç elimi göstermiyorum ona sadece uzaktan konuşuyorum dibine gidip konuştuğumdada bana birşey yapmıyor öylece bakıyor ama parmağımdan korkuyor bu normaldir diyorum bu 1,5 yaşındaki dişiyi tek başına besliyorum nasıl eğitebilirim acaba ? aynasını çıkardım alışmaz bana diye aynaya alışık aslında 1 sene boyunca hep aynayla durmuş ama ben sadece ona ben bir yere gittiğimde takıyorum aynasını

Son düzenleme:
1,5 yaşındaki kuşun eğitimi zordur. Usanmadan bıkmadan onunla vakit geçirmeniz gerekecek. Umarım başarı sağlarsınız.

fazla vakit geçirioruz zaten aynasını çıkardım bu onun için üzücü olabilir 1 sene boyunca ayna ile yaşayan bir kuş artık aynasız sadce çubuklar var o kdar müzik açınca ötüyor mutlu oluyor :)

Baya ilgilenmeniz gerekir kolay kolay eğitilmez ele alışır o kolay

zaten alışık insana 1 sene boyunca bizim arkadaşlarda kalmış alışık insana bana alışması ne kadar alır bilemiyorum ele alıştırmak için yemleri çıkardım yiyeceği zamanda elimden vermeye çalıştım bekledim baya almadı elim ağrıyınca geri koydum yemliklerini sadece o kafesteyken yanında konuşuyorum o kadar :)

Yemini çıkarmayın eziyettir sevgi ile halledersiniz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çok zaman ayirmalisiniz inşaallah egitirsiniz Güle güle besleyin

Geri