Karadeniz Pet

1.5 yaşında Erkek

cipet

Yeni Üye

Bazı resimleri iki kere yüklemiş olabilirim :D 1.5 yaşına yeni girdi ve hala konuşmadı. Bu zamandan sonra da konuşacağını düşünmüyorum o kadar ilgilenmeme rağmen. İrisleri hala belli olmuyor aseksüel mi benim kuşum nedir? :D. Yemden başka bişey yemezdi zaten 1 yıl once falan paylaşmıştım şimdi peynir salça falan yiyor ama meyve yemiyor yine. Yeşilliklerle de arası hiç yok. Ekmeğe bayılır :D cok yabaniydi ben günümün yarısını bu kuşa harcadım ona rağmen zor alıştı tabi doğal olarak en sevdiği şahsyet benim odadan çıkarsam peşime uçup omzuma konuyorda başka insanlardan kaçıyor sürekli.

Maşallah Güle güle besleyin keyifli hobiler artık konuşmaz

maaşallah bence artık bi hatun alın :D

Maşallah ona bir hatun almanizi tavsiye ederim :D

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maşallah güle güle besleyin.Peynir,salça gibi şeyleri didikliyorsa pek sorun olmaz ama yemeyi alışkanlık yapıp fazla kaçırırsa olumsuz sonuçları olabilir dikkatli olmakta fayda var.

Hatun almayı planlamıyorum ya takılıyor işte bundan onceki kuşum hatunsuz 10 sene yaşadı ama bununla onun davranışları çok farklı sanki yepyeni hayvan bakıyormuşum gibi :D

Hatun alırsanız size olan ilgisi düşer hatta kaybolabilir , eğer elinizde gezdirmek istiyorsanız benim o diyorsanız almayın :D

Geri