Karadeniz Pet

1.5'YAŞINDAKİ Jumbo EĞİTİLİRMİ YARDIM LUTFEN ???

• Konbuyu başlatan ertunc123
  • Başlangıç tarihi
E

ertunc123

Guest
Selam arkadaşlar öncelıkle cevap veren ılgı gosteren arkadaslara tesekkur ederım sımdıden.1 hafta önce jumbo erkek aldım.Yavrularda vardı ama ben büyük olanı begendım ona ısındım ve onu aldım.Aldıgım yerdekı adama sordum egıtılır bır sourun olmaz dedı sımdı sızede sormak ıstıyorum sızce konusurmu evcıllesırmı kusum cok guzel heybetlı bır jumbo gerçı konussada konusmasada artık benımle bırakıcak halım yok :)Tekrar tesekkurler

Yooo, bana kalırsa ondan yavru alır onu eğitirim.

malesef eğitilmezi ultra zor denecek kadar az..O kuşa bakıp bakıp hasret gidereceksin güzelliğini seyredeceksin , yada yanına eş alıp yavrulamasını beklersiniz..

malesef eğitilmezi ultra zor denecek kadar az..O kuşa bakıp bakıp hasret gidereceksin güzelliğini seyredeceksin , yada yanına eş alıp yavrulamasını beklersiniz..

AMA kendını sevdırıyor yanı bu kadar zormu sonucta 15 yıla kadar yasadıklarını var sayarsak 1.5 yas cok da gec degıl gıbı mantık olarak

Resım yukleme kısmını bulamadım yardımcı olursan yuklerm hemen

ndbx7.jpg

yok kırma değil ingiliz diye tabir ettiğimiz ırk.
jumbo bunun bir tık daha üzeri kuştur.
Ben jumbo üretiyorum.
Kuş güzel kuş ama ingiliz. Jumbolarda gerdan daha
büyük ve fazla olur kafa daha büyük ve tüylü olur.

hmm tesekkur ederım ılgınız ıcın bu arada bılezıgıne baktım 11.2012 tarıhınde dogmus yanı 7 aylık felan kuş o kadar buyuk degılmıs :)

sana alışması zor bişe deil ama konuşturamassın çünkü bnde 1 yaşında çek vardı alıştırmıştım göğsünü felan kaşıttırıyodu

Benim çapkın diye bir kuşum vardı 3 yaşında bize geldi :) baya alıştı bize onun da türü inigilizdi. İngiliz kuşlar cana yakın oluyor. Çok çabuk alışabiliyorlar. Ayrıca ömürleri 15 yıl değil 4-7 yıl arası değişir. Muhabbet kuşlarının.

kuşu kendine alıştırabilirsin ama konuşturamazsın..

Geri