petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

1 adet erkek kuş arıyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve wesker tarafından 12 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. wesker

wesker New Member

Beğenileri:
    0
    istanbul kucukcekmece sefakoyden verebılecek 1 adet sağlıklı güçlü muhabbet kuşu arıyorum. 2 adet dişi kuşum var aralarına ağa olacak

2. deniz kom

deniz kom Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    32
    o 2 dişi tek erkek ile aynı kafeste olursa çok büyük ihtimalle 3. gün kafes meydan muharebesi çıkacak ve hafta sonunda bir tanesinin ciddi yaralanması ya da ölümüyle bitecektir.

3. wesker

wesker New Member

Beğenileri:
    0
    2 dişi 1 erkek besleyenleri duydum ama dediğiniz olay gerçekleşecekse yapmamak doğru olur. ama ikisinide elden çıkarmak istemiyorum, yerde musait değil. kızışmış olan kuşum çok bağırmaya başladı koca koca diye bağırıyor galiba :D almak isteyende çıkmadı almak isteyen olsa yine verirdim
    1 erkek alayım hayırlısıyla bakalım ne olacak

4. YakupEmsalsiz

YakupEmsalsiz New Member

Beğenileri:
    0
    Elimde süper kızgın sow erkek var 2015 bilezikli wptan fotoğraf atarım 0539 441 21 40

5. wesker

wesker New Member

Beğenileri:
    0
    whatsapp ekledim mesaj attıım

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş