petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

1 adet yumurta

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve kandemir tarafından 31 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. kandemir

kandemir New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar,
    Dün yuvalıkta bir adet yumurta gördüm. kabuğunda biraz kan vardı. normal midir. kuyruk kısmı hala şişkin galiba tekrar yumurtlayacak. ve yumurtlamadan talaş koymuştum, hepsini yuvalıktan attı. yumurta kırılmaz değil mi. pamuk falan mı koysam kenarlarına.

2. Necati ÜNAL

bence yuvalıga karışma.

3. mehmet fidann

hocam benim dişimde aynı şekilde talaşların hepsini yuvadan attı hiçbişey koyma kabul etmiyor boş kalsın bişi olmaz bide bişi sorucam folluga girmeye basladıktan sonra kac günde yumurtladı benimkilerde hala yumurta yok 7 8 gündür folluga girip cıkıyor dişi ?

4. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    o kuşun yuvalığı yapma süresi değişiyor benimki 2 hafta girip çıktı geçen günlerdede çiftleştiler bakalım yumurtlayacakmı dişim :)

5. muhabbetçi

Beğenileri:
    4
    yuvalığa elleme benim kuşlar iki kuluçka geçirdi ne koyduysam yuvaya hiçbirini kabul etmedi

Sayfayı Paylaş