petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

1 ay boyunca besliyorum lütfen okuyun

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kimyon13 tarafından 14 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. Kimyon13

Kimyon13 Guest

arkadaşlar öncelikle merhaba. 1 ay önce benim doğum günümdü ve kuzenim bana muhabbet kuşu almış muhabbet kuşu sanırım 1,5 yaşında. sorun şu ki; kuşu 1 aydır besliyorum. kafesinde sadece yem, su, ayna ve üstünde durması için çubuklardan var. başka kum falan varmış o nedir çok gerekli midir? ek olarak kuşuma hastalanınca yada zayıf düşünce mama ve vitamin takviyesi yapmıyorum. mama ve vitamin takviyesini biraz açar mısınız? tam olarak nasıl yapılı mama ve ne tür vitamin kullanmalıyım. teşekkürler şimdiden çok saolun

2. Furkan ŞAFAK

Beğenileri:
    0
    herşeyin yazdığı bölümler var bence oraları bir araştır bu sayede bilmediğin çok şeyi öğrenmiş olursun kardeşim iyi günlerin olsun

3. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    1,5 yaşındaki kuş eğitilmez, konuşmaz haberin olsun. Aynayı hemen çıkar zararlı. Tahta tünek kullan. Ayda bir defa tahta tüneği sirkeli su ile temizle. Kuş kumu kuşların yediklerini sindirmesini sağlar. Gereklidir. Ayrıca gaga taşı yuvarlak, Kalamar gaga taşı temin etmelisin. Mama yapımı tarifi sitede var yaparsan çok iyi olur. Son olarak ballı yemi evde yapabilirsen çok iyi olur. Dışarıda satılanları mümkünse alma. Vitamini de haftada 1 kez suyuna damlat.
    Muhabbet Kuşu Hakkında Genel Bilgiler - Muhabbet Kuşu - Türkiye'nin En Büyük Muhabbet Kuşu Platformu
    Bakım Besleme Üretim ve Yetiştirilmesi - Muhabbet Kuşu - Türkiye'nin En Büyük Muhabbet Kuşu Platformu

#3 KORDON, 14 Temmuz 2014
    Son düzenleme: 14 Temmuz 2014

Sayfayı Paylaş