petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

1 Ay Yuva Hazırlığı Olur mu?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Aytekin DOĞAN tarafından 23 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar benim dişi kuş neredeyse 1 aydır yuvalığı hazırlıyor içerisindeki talaşları birgün bir kenara diğer gün başka kenara yığıyor sonra geri dağıtıyor her gün yuvalık içerisinde uğraşıp duruyor ama hala bir icraat yok.
    Neden böyle yapıyor acaba çözemedim...

2. Burak Bilici
    Gizli

Benimkiler 4 ay sonra yumurtaladi :)

Samsun Galaxy S3 Mini Cihazından TapaTalk Kullanarak Gönderildi.

3. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    bazen uzaya biliyor dahah dorusu kendisini hazır etmiyordur yada erkek hazır degildir erkek kur yapıyormu yapıyorsa dişi hazırsa hemen çiftleşme pozüzyonunu gecer normalde hazır dehildir birtanesi

4. Aytekin DOĞAN

Beğenileri:
    0
    Aslında tam anlamıyla eş bile değiller kavga yok ama çok yakınlaşmada yok dişi erkeği çok fazla yanına yaklaştırmıyor kızgınlık yumurtası yapacak heralde ama onu da yapmadı.

5. Yusufcukh

Yusufcukh Member

Beğenileri:
    0
    tez zamanda alırsın inş :)

6. Aytekin DOĞAN

Beğenileri:
    0
    Bakalım bayramdan sonra 2 hafta ayırmayı düşünüyorum bazen işe yarıyor ayırmak.

Sayfayı Paylaş