Karadeniz Pet

1 aylık Muhabbet kuşu yavrum ishal ölecek Acil yardımmm

Kadir Çavuşoğlu

Meraklı Üye
Merhabaalar muhabbet kuşu yavrum ishal çok kötü yürüyemıyor halsiz dengesi bozuk lütfen acil yardım edin :(

Of off çok Üzgünüm sıcak yerde tutun ve kanarya yemi verin ben ilaç kullanmadigim için öneride bulunamayacagim

Of off çok Üzgünüm sıcak yerde tutun ve kanarya yemi verin ben ilaç kullanmadigim için öneride bulunamayacagim

Yusuf abi sinirden ağlıyorum yemin ederim Elim ayağıma dolaştı kalorinifer peteginin üstüne koydum abi yok yiyemiyor hiç birini kabusuz yem veriyorum yemiyor. Kuş çok halsiz abi dengesiz falan yürüyordu.

Sıcak iyi gelecektir üzme tatlı canını inşaallah düzelir

Sıcak iyi gelecektir üzme tatlı canını inşaallah düzelir

Evet biraz iyi gelmiş hafif derece kendine geldi ama halsiz. Sabah kafesden çıkmak için çok uğraşmış yorulmuş kendini hırbalamış annesının babasının kafesine uçmu oradada tülün içine girmiş. ordada demek ki yorulmuş çıkmak için sabah babam almış oradan ondanda olabilir çok yıpranmış ama hala yorgun ve halsiz dengesiz :( Ailecek çok üzülüyoruz yemin ederim ki :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:53 -->-> Daha önceki mesaj 13:52 --

siz bu kuşu annesiyle babasının yanından ayırdınızmı ?

Evet Ayırdım hocam anne biraz sert davranıyordu hırpalıyordu yavaş yavaş , ileride ser olur diye aldım bir kaç kişiye danışarak. :/

Evet biraz iyi gelmiş hafif derece kendine geldi ama halsiz. Sabah kafesden çıkmak için çok uğraşmış yorulmuş kendini hırbalamış annesının babasının kafesine uçmu oradada tülün içine girmiş. ordada demek ki yorulmuş çıkmak için sabah babam almış oradan ondanda olabilir çok yıpranmış ama hala yorgun ve halsiz dengesiz :( Ailecek çok üzülüyoruz yemin ederim ki :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:53 -->-> Daha önceki mesaj 13:52 --

Evet Ayırdım hocam anne biraz sert davranıyordu hırpalıyordu yavaş yavaş , ileride ser olur diye aldım bir kaç kişiye danışarak. :/

kuş ayrıldıktan sonra ne kadar beslendi ? nasıl yerde kaldı ? annesi ne kadar hırpaladı bunlar çok önemli saglıklı şartlarda ve düzenli beslenseydi böyle birşey olcagını sanmıyorum . gecmıs olsun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:11 -->-> Daha önceki mesaj 14:00 --

agızdan besleyin

0029697_bebelac-125g-kav-pirincli-sebze-puresi.jpeg

Son düzenleme:
kardeşim anne babanın yanınakoy 1 alık kuşbu yem kırardiye bir şey olamaz anne babayı iyi doyurunek gıdalar verin anne iyi doymadığında yavrularıiyi doyuramadığındda hırçınlaşıp yavruları eksilmeye gider

kardeşim anne babanın yanınakoy 1 alık kuşbu yem kırardiye bir şey olamaz anne babayı iyi doyurunek gıdalar verin anne iyi doymadığında yavrularıiyi doyuramadığındda hırçınlaşıp yavruları eksilmeye gider

Son 1 tane yavrusu kalmıştı onu mu doyuramıyacak ? Mama , darı , yem , ballı kraker daha ne ile besleyeyim ne bileyim 1 tane kuşu bakamayacaklar mı ?

Babasını da yavrunun yanına koy derim

O üşüttü sanırım kaç günlükken ayirdiniz yavruyu çok Acta kalmış olabilir inşaallah düzelir

Sicak yerde dursun kus bide marul veriyorsaniz vermeyin

Çok Üzgünüm çok geçmiş olsun

geçmiş olsun üzüldüm :(

geçmiş olsun.

Geri