petshop

1 Aylik Muhabbet Kusum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ByUgur tarafından 29 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. ByUgur

ByUgur New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar bugun 1 aylik kusumun 7.gunu ilk geldigi 2 gun cubugun uzerinde durdu ne yem yedi nede su icti ben korktu sandim ilk gun fakat sonra acilir dedim.Simdi TV acildigi an coşuyor ve direk kafasini yemlige sokuyor ayaklarinida soktugu icin cikmasi biraz zor oluyor :D dogrusu bir hafta oldu bakin ailecek yanina gidip cok konusuyoruz ama bizden hala korkuyor bende uzuluorum pek yaklasmiorum yinede cok konusuoruz bizden korkmamasi icin neler yapmaliyiz sarkilari duyunca coşuyor.Bize tepki vermio sadece yaklasinca kacio ne yapmaliyim cevap veren iyi kötu herkese teşekkür ediyorum. :)[​IMG]

Samsung Galaxy S4

#1 ByUgur, 29 Ocak 2015
    Son düzenleme: 29 Ocak 2015
  2. Mustafa KRBCK

Üye

Beğenileri:
    1
    Yer:
    Kayseri
    Ele alıştırma denemesinde bulundunuz mu?

3. NewAttack
    Gizli

NewAttack Guest

Benim kuşum 1 haftalık olmadı daha ama ilk 2 gün seninki gibiydi yem falan yemiyodu bende hergün elimi kafesin içine soktum elime gelmiyodu ama şimdi 2-3 sn olsada elime geliyor ve daha ilk defa bu sabah elimden yem yedi çok mutluyum :D

4. ByUgur

ByUgur New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    Deniycem ama daha erken diyolar bilemedim

Samsung Galaxy S4

#4 ByUgur, 29 Ocak 2015
    Son düzenleme: 29 Ocak 2015
  5. NewAttack
    Gizli

NewAttack Guest

Bence bu eğitim doğduğu ilk günden itibaren yapılmalı. Geç kalmadan başla derim..:rolleyes:

6. Mustafa KRBCK

Üye

Beğenileri:
    1
    Yer:
    Kayseri
    Bencede geç bile kalmışsınız diyebilirim. Zaten kuşunuz kafesinize alışmıştır. Ani hareketlerden kaçınarak ele alıştırmaya başlayablirsiniz :) :)

Sayfayı Paylaş