Karadeniz Pet

1 aylık paşam

• Konbuyu başlatan musty24
  • Başlangıç tarihi
M

musty24

Guest
arkadaşlar bugün sabah annesinin yanından alıp getirdi arkadaşım.1 aylık ve yaklaşık 6 saattir izliyorum.Henüz sesini duyamadım. evine alışmasını bekliyorum :) yem sadece avucumun içinden 1 tane aldı o kadar fazla zorlamak istemiyorum. suya hiç yönelmedi bile.açıkçası ilk bi kaç gün için korkularım var.alışma süreci olduğunu biliyorum fakat yine de insan üzülüyor ve korkuyor"]http://[/URL]

eve daha alişmamiştir müzik falan dinlet arada eline alip cici kuş aşkım de ona tam konuşturma yaşinda şuanda

Tabi 1 hafta ortama alışması gerekicek , egitmek için mi aldınız ?

amacım eğitmek.daha önce çapkın adında bi erkek daha vardı. 15 yıl beraberdik birlikte büyüdük sayılır :) paşanın da o şekilde olmasını istiyorum

amacım eğitmek.daha önce çapkın adında bi erkek daha vardı. 15 yıl beraberdik birlikte büyüdük sayılır :) paşanın da o şekilde olmasını istiyorum

şimdi her gun gun içersinde 15 20 defa sözler söylerin ona tam konuşma donemi dişi veya erkek farketmez yavru iken alilan kuş konuşur cunki daha hiç kuş sesi duymadı...

ona çok laf atarım bi eve alışsın :) erkek diye düşünüyoruz kendisini

maşallah daha öncedende kuş konuşturduğunuz için birşey söylemeye gerek yok siz bir hafta kadar bekleyin ama kafesteki fazla oyuncak ve aynayı cıkartmanız gerekiyor

oyyyy annem bakışa bak boncuk gözlüm :) maşallah diyelim. sıkıntı yapmayın daha yeni olduğu için korkuyor olabilir müzik dinletebilirsiniz ve sizde kafesin yanına gidip sessizce konuşabilirsiniz zamanla alışacaktır

teşekkürler :) oyuncakları çıkarayım şimdilik o zaman.sadece salıncak kalsın inşallah yakın zaman da video paylaşımı da yaparım

Geri