petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

1 aylık paşam

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve musty24 tarafından 5 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. musty24
    Gizli

musty24 Guest

arkadaşlar bugün sabah annesinin yanından alıp getirdi arkadaşım.1 aylık ve yaklaşık 6 saattir izliyorum.Henüz sesini duyamadım. evine alışmasını bekliyorum :) yem sadece avucumun içinden 1 tane aldı o kadar fazla zorlamak istemiyorum. suya hiç yönelmedi bile.açıkçası ilk bi kaç gün için korkularım var.alışma süreci olduğunu biliyorum fakat yine de insan üzülüyor ve korkuyor[​IMG]"]http://[​IMG][/URL]

2. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

eve daha alişmamiştir müzik falan dinlet arada eline alip cici kuş aşkım de ona tam konuşturma yaşinda şuanda

3. Burak Ayaz

Burak Ayaz Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Tabi 1 hafta ortama alışması gerekicek , egitmek için mi aldınız ?

4. musty24
    Gizli

musty24 Guest

amacım eğitmek.daha önce çapkın adında bi erkek daha vardı. 15 yıl beraberdik birlikte büyüdük sayılır :) paşanın da o şekilde olmasını istiyorum

5. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

şimdi her gun gun içersinde 15 20 defa sözler söylerin ona tam konuşma donemi dişi veya erkek farketmez yavru iken alilan kuş konuşur cunki daha hiç kuş sesi duymadı...

6. musty24
    Gizli

musty24 Guest

ona çok laf atarım bi eve alışsın :) erkek diye düşünüyoruz kendisini

7. kartall82
    Gizli

kartall82 Guest

maşallah daha öncedende kuş konuşturduğunuz için birşey söylemeye gerek yok siz bir hafta kadar bekleyin ama kafesteki fazla oyuncak ve aynayı cıkartmanız gerekiyor

8. Onur TÜFEKCİ
    Gizli

Çok sağlıklı görünüyor maşallah.

9. Mana
    Gizli

Mana Guest

oyyyy annem bakışa bak boncuk gözlüm :) maşallah diyelim. sıkıntı yapmayın daha yeni olduğu için korkuyor olabilir müzik dinletebilirsiniz ve sizde kafesin yanına gidip sessizce konuşabilirsiniz zamanla alışacaktır

10. musty24
    Gizli

musty24 Guest

teşekkürler :) oyuncakları çıkarayım şimdilik o zaman.sadece salıncak kalsın inşallah yakın zaman da video paylaşımı da yaparım

Sayfayı Paylaş