petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

1 buçuk ay geçti alışmadı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve steve tarafından 17 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. steve

steve Guest

iyi akşamlar herkese
    muhabbet kuşum 1 buçuk ay geçmesine rağmen hala bana alışmadı 1 kere bile zorla elime almaya çalışmadım korkmasın diye, elimden yem yedirmeye çalıştım fakat aksine dahada uzaklaştı nasıl çözebilirim bu durumu?

ayriyetten sürekli gagasını açıp kapıyor ve açıp kaparken sürekli gagasından sesler geliyor bu bir sorun mudur yoksa doğal bir hareketi mi?

2. Simay Yetiş

Beğenileri:
    0
    Dişimi erkek mi bi foto at

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    273
    siz aldığınızda kuş kaç aylıktı

4. steve

steve Guest

erkek

http://i.hizliresim.com/n5Q9X1.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:06 -->-> Daha önceki mesaj 01:06 --

1.5 2 aylıktı

5. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    273
    fark etmeden korkutmuş strese sokmuş olabilirsiniz evde küçük çocuk varsa istemeden ürkütebiliyorlar

6. aslı sungur

kuşların alışması kısa sürede olmaz bu süre 3 ayda sürebilir siz kafesin dışından ona güzel söz söyleyin yeter bir süre sonra elinize alın o zaman alışır

7. akyollukadir

Bu süreçte çok uyuz oluyorlar aynindan bi tane de ben de var

Sayfayı Paylaş