Karadeniz Pet

1 çift daha aldım çiftleşmesi için öneri

ByNoName

Meraklı Üye
önceden 1 çift kuşum var 6 aylık ikiside 1 çift daha aldım 8 aylık civarı eşler ,kaşıyolar, erkek yem kusuyor, kavga yok bunlardan ne zaman yavru alabilirim ve yavru almak için gerekli bütün şartları söylermisiniz teşşekkürler

gerekli şartlarıbildigim kadarını yazıyorum . yanlışım varsa afola

kafes temizligine dıkkat , yem ve su kontrolu hergün yapılacak su hergün degişecek .
mama ve vitamın takviyeleri düzenli yapılacak haftanın belli günlerini maam ve vitamın günü yapa bilirsiniz .
az rahatsız edeceksınız . ve biraz sabredeceksiniz . 6 - 8 aylık ciftler icin hemen yavru beklemek biraz bencilik ola bilir . hayırlı üretimler olsun

iyi formlar .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:17 -->-> Daha önceki mesaj 17:16 --

kafesinizde murekkep balıgı kemigi - gaga taşı - kum olmalı .

Murat kardeşim gerekeni yazmış. Bir de haftada 2 kez yemlerine 1'er kaşık nijer karıştırabilirsin kızışmaları için. Abartmamak kaydıyla, yoksa kuşlar yağlanabilir.

gerekli şartlarıbildigim kadarını yazıyorum . yanlışım varsa afola

kafes temizligine dıkkat , yem ve su kontrolu hergün yapılacak su hergün degişecek .
mama ve vitamın takviyeleri düzenli yapılacak haftanın belli günlerini maam ve vitamın günü yapa bilirsiniz .
az rahatsız edeceksınız . ve biraz sabredeceksiniz . 6 - 8 aylık ciftler icin hemen yavru beklemek biraz bencilik ola bilir . hayırlı üretimler olsun

iyi formlar .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:17 -->-> Daha önceki mesaj 17:16 --

kafesinizde murekkep balıgı kemigi - gaga taşı - kum olmalı .

eyw hocam sağolasın dediklerinizi bazılarını yapmıyordum uygun koşullar sağlancak vitaminim bitmek üzere ne önerirsiniz

Geri