petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

1 çift daha aldım çiftleşmesi için öneri

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve ByNoName tarafından 12 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. ByNoName

ByNoName Member

Beğenileri:
    0
    önceden 1 çift kuşum var 6 aylık ikiside 1 çift daha aldım 8 aylık civarı eşler ,kaşıyolar, erkek yem kusuyor, kavga yok bunlardan ne zaman yavru alabilirim ve yavru almak için gerekli bütün şartları söylermisiniz teşşekkürler

2. murataydın

murataydın New Member

Beğenileri:
    0
    gerekli şartlarıbildigim kadarını yazıyorum . yanlışım varsa afola

kafes temizligine dıkkat , yem ve su kontrolu hergün yapılacak su hergün degişecek .
    mama ve vitamın takviyeleri düzenli yapılacak haftanın belli günlerini maam ve vitamın günü yapa bilirsiniz .
    az rahatsız edeceksınız . ve biraz sabredeceksiniz . 6 - 8 aylık ciftler icin hemen yavru beklemek biraz bencilik ola bilir . hayırlı üretimler olsun

iyi formlar .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:17 -->-> Daha önceki mesaj 17:16 --

kafesinizde murekkep balıgı kemigi - gaga taşı - kum olmalı .

3. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Murat kardeşim gerekeni yazmış. Bir de haftada 2 kez yemlerine 1'er kaşık nijer karıştırabilirsin kızışmaları için. Abartmamak kaydıyla, yoksa kuşlar yağlanabilir.

4. ByNoName

ByNoName Member

Beğenileri:
    0
    eyw hocam sağolasın dediklerinizi bazılarını yapmıyordum uygun koşullar sağlancak vitaminim bitmek üzere ne önerirsiniz

5. murataydın

murataydın New Member

Beğenileri:
    0

Ben pek anlamıyorum vitamın işinden ama levent acar abiden ve cogu yerden amınosol önerenler var .

Sayfayı Paylaş