Karadeniz Pet

1 çift muhabbet kuşu için kafes önerisi

Taner ALTIN

Emektar Üye
arkadaşlar 1 çift muhabbet için nasıl bir kafes almalıyım teşekkürler

Evet bir çift için gayet uygun bir kafes, bu kafese geçtikten sonra yavru almaya başladım.

Ya bu forumda görmüştüm ..bird diye bi markaydı. 28 tl ye prinç kafesler vardı bidaha bulamadım. hatırlayan var mı ?

hocam peki yavru almak için hangisi daha iyi çifthane mi yoksa üretim kafesi mi çifthane alırsam arasındaki şeyi kaldıracam tek hane olacak

bence çift hane yavru veya yeni çift kuş alırsınız 2 ye bölersiniz yeni kafes almaya gerek kalmaz

hocam peki yavru almak için hangisi daha iyi çifthane mi yoksa üretim kafesi mi çifthane alırsam arasındaki şeyi kaldıracam tek hane olacak

İkisi de iyidir ancak ben çifthane tercih etmiyorum 45x35 kullanıyorum
sen hangisini beğenirsen onu al farketmez.

hocam 2.çifti daha düşünmüyorum ya bunlar yumurtlamıyor zaten 2.çifte gerek yok bence

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:16 -->-> Daha önceki mesaj 21:13 --

İkisi de iyidir ancak ben çifthane tercih etmiyorum 45x35 kullanıyorum
sen hangisini beğenirsen onu al farketmez.

hocam bende zaten o ölçülerde bi kafes var 2 kuşa küçük geliyor o kafesler çifthanede en azından rahat rahat dolaşsın hayvanlar

Çifthaneye zaten 2 çift koyarsan zor olur tavsiye etmem, arada tel olunca kuşlar telden diğer çift ile ilgileniyor, tahta koysan onu kemirmeye çalışıyor üstelik kafeste çok küçük oluyor.

Çifthaneye zaten 2 çift koyarsan zor olur tavsiye etmem, arada tel olunca kuşlar telden diğer çift ile ilgileniyor, tahta koysan onu kemirmeye çalışıyor üstelik kafeste çok küçük oluyor.

hocam ben çifthanede bir tane çift bakacam aradaki teli kaldıracam ordan

he hocam pardon :) sağolun önerileriniz için peki yeni kafese ne kadar sürede alışıyor kuşlar

Belli olmaz ama benimkiler çabuk alıştı
bu arada Bursa'da nerede oturuyorsun yakınsan kuş pazarından almanı tavsiye ederim hem ucuz hem daha çok seçenek oluyor.

Belli olmaz ama benimkiler çabuk alıştı
bu arada Bursa'da nerede oturuyorsun yakınsan kuş pazarından almanı tavsiye ederim hem ucuz hem daha çok seçenek oluyor.

kanalboyuna yakın oturuyorum kuş pazarı yakın bana yürüyerek 15 dakkaya falan giderim oraya kaçta açılıyordu orası

Pazar günü sabah 7 - 12 arası gidersen iyi olur öğleden sonra toplanmaya başlıyor.

Geri