petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

1 erkeğe kaç dişi gider

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve EmreSahin tarafından 8 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. EmreSahin

EmreSahin Guest

Merhaba Bende 4 aylık bir erkek muhabbet kuşu ar yanda 1 tane dişi var ama kafesde farklı renklerde 4 kuş beslemeye kara verdim yalnız istediğim renklerde hep dişi buluyorum acaba bir erkeğe kaç dişi gider :)

2. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    1 erkek 1 dişi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:05 -->-> Daha önceki mesaj 12:04 --

genelllıkle tek eşlidir muhabbetler 2 ay ayrı kuşları sora at salmaya gıder yıne eşini bulur :) oyuzden 1erkek 1dişi

3. AhmetHARSIT

ne kadar koyarsan koy sadece bır tanesı ile eş tutar sonra sıkıntı olur dıyer kuşlar ona

4. EmreSahin

EmreSahin Guest

ozaman bir erkek birde dişi alıp eşlemem lazım yorumlar için teşekürler Buarada 2 çiftide aynı kafeste beslemem sıkıntı olmaz dimi

5. murat DEMİR11

Beğenileri:
    3
    sorun olur salma cok buyk se sorun olmaz ama cok buykse normal kafesde 2 cıft olmaz

6. AhmetHARSIT

Kafes çifthane ise sorun olmaz dıye dusunuyorum bndede vardı ıkı çift .ifthanenın arasını kapattım bır bırını gormuyorlardı ama sesını duyuyarlardı

7. murat DEMİR11

Beğenileri:
    3
    aynı kafesde dıyor hocam cıfthane demıyor sanırım arkadaş

8. EmreSahin

EmreSahin Guest

kafes aynı ama büyük bir kafes Bunun gibi bişey (salmadan kastınız nedir anlayamadım)

9. ferhat çimen

salma kafes 1 metre genişliğinde 1 metre uzunluğında bir kafes baya büyük normal kafeslerden iç hacmi

10. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Salma yani kümes tarzı ama havada kümes düşün. :D Hocam sen en iyisi kuşları harem havasına büründür. Kim kime dum duma . :) İşin şakası bir yana benim bildiğim kuşlarda çok eşlilik yok sadece kıskandırmak için başka bir dişi ile birlikte olurlar o kadar onun dışında tek eşlidirler . :)

11. EmreSahin

EmreSahin Guest

kafes uzunluğu 1 metreden büyük ama genişliği 35-40cm vardır

12. murat DEMİR11

Beğenileri:
    3
    2 böl ayır kuşları bır tarafa bır cift dıger tarafa bır cift koy

13. SefaKaraa

SefaKaraa Guest

balık değil bunlar 1 erkek 5 dişi olmaz :D kan dökerler orda :D

14. GÖKHAN GENÇ

GÖKHAN GENÇ New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlarında belirttiği gbi bi çifthane al böl iki takımı en azından yavru alma şansın olur diğer türlü aynı kafesde iki takım olmaz yavru da alamazsın.karar senindir

15. EmreSahin

EmreSahin Guest

bende bit tane daha küçük kafes var ozaman onu kullanıcam dier çift ler için hepinize teşekür ederim iyi forumlar

Sayfayı Paylaş