Karadeniz Pet

1 erkeğe kaç dişi gider

• Konbuyu başlatan EmreSahin
  • Başlangıç tarihi
E

EmreSahin

Guest
Merhaba Bende 4 aylık bir erkek muhabbet kuşu ar yanda 1 tane dişi var ama kafesde farklı renklerde 4 kuş beslemeye kara verdim yalnız istediğim renklerde hep dişi buluyorum acaba bir erkeğe kaç dişi gider :)

1 erkek 1 dişi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:05 -->-> Daha önceki mesaj 12:04 --

genelllıkle tek eşlidir muhabbetler 2 ay ayrı kuşları sora at salmaya gıder yıne eşini bulur :) oyuzden 1erkek 1dişi

ne kadar koyarsan koy sadece bır tanesı ile eş tutar sonra sıkıntı olur dıyer kuşlar ona

ozaman bir erkek birde dişi alıp eşlemem lazım yorumlar için teşekürler Buarada 2 çiftide aynı kafeste beslemem sıkıntı olmaz dimi

Kafes çifthane ise sorun olmaz dıye dusunuyorum bndede vardı ıkı çift .ifthanenın arasını kapattım bır bırını gormuyorlardı ama sesını duyuyarlardı

Kafes çifthane ise sorun olmaz dıye dusunuyorum bndede vardı ıkı çift .ifthanenın arasını kapattım bır bırını gormuyorlardı ama sesını duyuyarlardı

aynı kafesde dıyor hocam cıfthane demıyor sanırım arkadaş

kafes aynı ama büyük bir kafes Bunun gibi bişey (salmadan kastınız nedir anlayamadım)

20027-27817.jpg

salma kafes 1 metre genişliğinde 1 metre uzunluğında bir kafes baya büyük normal kafeslerden iç hacmi

kafes aynı ama büyük bir kafes Bunun gibi bişey (salmadan kastınız nedir anlayamadım)

20027-27817.jpg

Salma yani kümes tarzı ama havada kümes düşün. :D Hocam sen en iyisi kuşları harem havasına büründür. Kim kime dum duma . :) İşin şakası bir yana benim bildiğim kuşlarda çok eşlilik yok sadece kıskandırmak için başka bir dişi ile birlikte olurlar o kadar onun dışında tek eşlidirler . :)

kafes uzunluğu 1 metreden büyük ama genişliği 35-40cm vardır

balık değil bunlar 1 erkek 5 dişi olmaz :D kan dökerler orda :D

arkadaşlarında belirttiği gbi bi çifthane al böl iki takımı en azından yavru alma şansın olur diğer türlü aynı kafesde iki takım olmaz yavru da alamazsın.karar senindir

bende bit tane daha küçük kafes var ozaman onu kullanıcam dier çift ler için hepinize teşekür ederim iyi forumlar

Geri