Karadeniz Pet

1 erkek 2 dişi hakkinda onerilerinizi bekliyorum LUTFEN

• Konbuyu başlatan salonvuslat
  • Başlangıç tarihi
S

salonvuslat

Guest
Arkadaslar merhaba.benim 1 cift muhabbet kusum var ayrica fazladan 1 tanede dişi kus var . Ciftim duzenli olarak ciftlesiyor bunda bir sorun yok.benim sorum şu diger disiyide aralarina biraksam ve birde fazladan yuva koysam kafese erkek 2 disiyle ciftlesirmi? Tek esli olmadiklarini ogrendim ama ayni kafeste durmalari ne derece dogru olur.yada olurmu

Bence güçlü olan dişi diğerini öldürür

Arkadaslar merhaba.benim 1 cift muhabbet kusum var ayrica fazladan 1 tanede dişi kus var . Ciftim duzenli olarak ciftlesiyor bunda bir sorun yok.benim sorum şu diger disiyide aralarina biraksam ve birde fazladan yuva koysam kafese erkek 2 disiyle ciftlesirmi? Tek esli olmadiklarini ogrendim ama ayni kafeste durmalari ne derece dogru olur.yada olurmu

Öyle bişi yapma bence bizde öyle düşündük zamanında ama arkadaşın dediği gibi güçlü olan dişi diğerine zarar verdi sürekli güçsüz olan dişinin yem yemesine bile karışıyorlardı üstelik erkek kuşu sonradan kafese getirip koymamıza rağmen ve diğeri hastalanabilir bile bu durumdan dolayı valla güçsüz dişi baktık öldü ölecek gibi oldu hemen çıkardık farkına varınca kuş zar zor toparladı

Yok ben bunlari denedim daha once iyidilerde simdi yumurtladi biraz ondan cekiniyorum acaba kuslar cikinca zarar verirmi yavrulara sonucta uvey evlat :D

Yok ben bunlari denedim daha once iyidilerde simdi yumurtladi biraz ondan cekiniyorum acaba kuslar cikinca zarar verirmi yavrulara sonucta uvey evlat :D

hııı valla bence sakat iş yani yavrulara zarar verebilir kıskanıp :)

Geri