petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

1 erkek 2 dişi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mehmet Nuri Alkayış tarafından 5 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    ustalar küçük bir salma yapmıştım içine bir çiftkuş ve 1 de dişi kuş koydum yuvalık yok ama 1 ay sonra baktım ki erkek diğer dişiyle de eş olmuş ikisiyle çifleşiyo yuvalık koyuyorum dişiler kavga ediyor yuvalık sayısı birden fazla oldugu zaman bile kavga ediyorlar ne önerir siniz

#1 Mehmet Nuri Alkayış, 5 Ocak 2015
    Son düzenleme: 5 Ocak 2015
  2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Diğer dişiyi ayır sen, anlaşan cifti sürekli rahatsız eder tek olan dişi..

3. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member

Beğenileri:
    1
    Kısaca açıklayayım, %68 kafes içinde fırtınalar kopar :D Ama istisnai durum yinede yapılabiliyor diye biliyorum... :)

#3 Emrehan DİLEKÇİ, 5 Ocak 2015
    Son düzenleme: 5 Ocak 2015
  4. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    teşekkürler salma zaten çok büyük her iki dişide ayrı yerlerde duruyor erkek sırayla bir ona bir ona gidiyor ama dişiye bir erkek almayı düşünüyorum baya kızgın

Sayfayı Paylaş