Karadeniz Pet

1 kafeste 5 kus olurmu

• Konbuyu başlatan Ertan81
  • Başlangıç tarihi
Bugün yeni erkek adayi gelicek, bakalim kafeste bir degisiklik olcakmi mubisler arasinda

Hocam fotografini filan cekersen mutlu oluruz zira seninki gibi kimsede yok merak edioz :D

böyle bir kafesin fiyatı nedir acaba?

Benzer kafesleri bi kaç sitede gördüm 400-600 lîra civarındaydılar

Bu Şekilde Üretim Sağlıklı Değildir Normal Şekil Çifthanelerde Daha Sağlıklı Olur 30 40 Liraya Bulmak Mümkündür İyi Forumlar

Arkadaslar malesef bugün alamadim, yarin aksamdan alip resmini cekip eklerim buraya. Getirecek olan arkadasin isi cikmis.

Bu aksam büyük gün kuslarim geliyor allahin izniyle, cok mutluyum :)

Arkadaslar kuslari aldim 2 tane erkek biri yesil digeri ise beyaz mavi iste asada fotolar:

kk7qoy57.jpg

u8c8pehy.jpg

qjjueh5u.jpg

gep94ee7.jpg

Uzun zamandir giremedim siteye anlamadim neden.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:22 -->-> Daha önceki mesaj 13:16 --

Kuslar citflestikten ne kadar zaman sonra yumurtlar, baya yakaladim ciftlesirken yesilleri :)

Uzun zamandir giremedim siteye anlamadim neden.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:22 -->-> Daha önceki mesaj 13:16 --

Kuslar citflestikten ne kadar zaman sonra yumurtlar, baya yakaladim ciftlesirken yesilleri :)

1 hafta veya 10 gün sonra gelir. dostum kafesinin son halini görebilirmiyiz?

harika olmuş bayıldım. kendime hedef seçtim :)
bol yavrular...

kafesin 10 numara dostum. evde sıkıntı yaratmıyor mu tüy felan

Hergün uyandigimda 1 sefer elektrikli süpürgeyle cekiyorum, yatmadan öncede kücük sarjli makineyle eyvallah sonra :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:14 -->-> Daha önceki mesaj 17:55 --

2 tane jumbo geldiklerindem beri susmuyor, diger 4 ünede kötü örnek oluyolar :)

Geri