Karadeniz Pet

1 Kuşum var kafes alacağım sizce?

Berk Sönmez

Meraklı Üye
Arkadaşlar kuşuma kafes alacağım şuanki kafesi çok küçük gözüküyor gözüme üzülüyorum sizce bu kafes uygun mudur ?

Muhabbet üretim Kafesi çifthane Salma....35.95tl GittiGidiyor'da 216938875

Sizde bana buradan yada özelden önerebilirsiniz geniş olsun istiyorum fakat öğrenciyimde fazla bir bütçem yok maalesef :(

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bence gayet güzel. Yarın birgün eşleyip ürettiğin zaman çifthaneyi bölüp 2 kafese de çevirirsin. :)

Hayırlı olsun geniş ferah bir çifthane

Gayet güzel bir kafes aynısından bende kullanıyorum. 2 tünek ile orta alanı boş bırakıyorum kuşlara uçma alanı kalıyor tünekler arasında gayet memnunlar.

Güzel kafes hiç kullanmadım ,ama birşey ilgimi çekti teller yatay olsa daha iyi muhabbetlere uygun olurmuş,yarın öbür gün yavrularınız olsa çok zorlanırlar tırmanmaya.

Kafesi kullanan arkadaşlar için bir soru kafesin uçlarını biz mi kıvıracağız bu şekilde altlığına sığmıyor da... :) İşte fotoğraf

bendede var bu kafesten ben uclarinda kestim
pense ile kestim

Son düzenleme:
yamligin orlar yatay oraya taktim ben

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:11 -->-> Daha önceki mesaj 16:10 --

yemligin orlar yatay oraya taktim ben

kafes güzel hayırlı olsun...tünekleri tahta tünekler ile değiştirmeni tavsiye ederim...tahta tünekler daha sağlıklı oluyorlar...

Geri