Karadeniz Pet

1.lik Ödülü Hakkında

muhammet bey ben diğer teklifinizi istemiyorum. en azından birileri alsın sevinsin. Eğer siz birini ayarlayamazsanız ve konya da kuşu temin edebilecek birileri varsa sevinecek birine aldırayım???

yok ankarada ama konyada verebilecek olan varsa ben aldırabilirim dedim...

Mustafa hocam bugun Gokhan GENC abimizin uretimhanesine gelen 8 yasindaki bir kardesimize sizin adiniza 1 adet muhabbet kusu hediye ettik :)

Mustafa hocam bugun Gokhan GENC abimizin uretimhanesine gelen 8 yasindaki bir kardesimize sizin adiniza 1 adet muhabbet kusu hediye ettik :)

8 yaşındaki birine kuş hediye edilmesi süper olmuş :p Kendi kardeşimden biliyorum,8-9 yaşlarında sorumluluk almak isterler büyükleri en çok taklit ettikleri dönemdir :) Şimdi kuşun karşısına geçmiş konuşuyordur :)

süper bir haber bu.. gülegüle büyütsün..

kendisi kuşu çok beğendi ve sevdi sizlere ayrıyetten çok çok teşekkürlerini sundu.umarım iyi bakar hayırlısı bakalım.

çok güzel düşünmüşsümüz. 1. olamadık ama 1. olsaydık bizde kuş almak isteyen ama maddi durumu musait olmayan hevesli bir kardeşimize hediye edecektik, bu yuzden ayrıca sevindim. :) hayırlı olsun.

Geri