petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

1 Yaşında dişi kuş eğitimi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Evcilleştirme ve Eğitim' forumundadır ve Rorschach159 tarafından 18 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. Rorschach159

Beğenileri:
    16
    1 yaşındaki dişimi nasıl elime alıştırabilirim. Kuşu bi abiden aldım bakamıyormuş bana verdi ancak abinin çocukları kuşu çok korkutmuş en ufak el hareketinden korkuyor kaçıyor elimi kafese sokunca hızlı hızlı nefes alıyor yaklaşık 1 haftadır bende

2. Kamen

Kamen Active Member

Beğenileri:
    245
    ağaç yaşken eğilir.

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    1 yaşındaki kuşun eğitimi çok zordur. Çok zaman ve ilgi gösterilse bile sonuç garanti değildir.

4. Rorschach159

Beğenileri:
    16
    Geçti demi o iş :( neyse çiftleştirecek birilerini bulalım yavrusuna bakarız o zaman

5. Rorschach159

Beğenileri:
    16
    Zaten çocuklar çok korkutmuş el görünce çok dayak yemiş çocuk gibi köşeye siniyor

6. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    Şimdilik zaman verin kendini toplasın ortama ve size alışsın. Daha sonra eğitime başlarsınız. Allah tan ümit kesilmez. Eğer eğitilmezse yanına bir eş alıp yavrularını eğitirsiniz.

7. Rorschach159

Beğenileri:
    16
    Eyvallah hocam teşekkür ettim

Sayfayı Paylaş