petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

1 yaşında dişinin eş tutması için..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve hayrettinilgin tarafından 5 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. hayrettinilgin

hayrettinilgin New Member

Beğenileri:
    0
    Herkese merhaba. 2 aylıkken aldığım şuan 1 yaşına giren bir dişi kuşum var. 10 aydır bizimle ve artık ev halkının bir parçası. bize olan bağlılığı gören herkesi şaşırtıyor herneyse lafı fazla uzatmakta istemiyorum kızıştıktan sonra 4 yumurta yapınca bende yanında bir eş atmanın zamanı geldi diye düşünüp eve 2 farklı erkek kuş getirdim fakat bir türlü bize olan bağlılığı gitmiyor ve eş tutmuyor. şimdi sizlerden kuşumun eş tutması için neler yapmam gerektiğini ayrıntılı bir şekilde öğrenmek istiyorum yardım ederseniz çok sevinirim.Hangi yolları izlemeli neler yapmalıyım?

#1 hayrettinilgin, 5 Ocak 2015
    Son düzenleme: 5 Ocak 2015
  2. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Alacaginiz yere goturun illa ki birini secer. 1 yas tsm zamani.

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  4. fbli1907

fbli1907 Guest

Götürdüm kuşların oldugu kafese attık fakat hiç birine yanaşmıyor. Kendi kafesini ve ev halkını aşırı sahiplenmiş durumda havalarda soğuk oldugundan oturma odasında tutuyoruz diğer odaya atamıyoruz. Başka bir odaya koyarsam yanındaki kuşla ilgilenebilir mi? Birde diğer odada üşüme duruma olmaz mı çünkü bizimle olduğundan beri sobalı bir odada yaşıyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:20 -->-> Daha önceki mesaj 00:19 --

diğer odalar çok soğuk soba yakma durumumda yok. ne önerirsiniz?

5. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Eş alma, kızıştıkça banyo yaptırt, suya girmiyorsa fıs fıs ile su sık yıkansın.
    Kızgınlığı geçecektir.

Sayfayı Paylaş