Karadeniz Pet

1 yaşında mavişin yanına 1 - 2 aylık dişi ?

BURAKBASKAN

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar 1 yaşında erkek mavişimin yanına dişi almak istiyorum.
Maviş konuşan ve ele alışkın bir kuş.
Ben mavişi yeme yeni düştüğü günlerde almıştım.

Soruma gelince:
1- Mavişin yanına yine yeme yeni düşmüş bir dişi alsam en azından dişide mavişten görerek maviş gibi alışkın olur mu?

2- aralarında ki yaş farkı her heangi bir sorun teşkil eder mi?

3- Maviş çiftleşme isteği olursa dişi küçük olduğu için haliyle çiftleşme olmayacak ama bu aralarında bir kavga teşkil eder mi?

Zaman ayırıp cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

kuşu ele alıştırma video larını izlemiştim epeyde yardımcı olmuştu :)

bana bana göre yaşıtı güzel bir dişi alsan daha iyi olur . anlaştığı eşi almak daha iyi aslında ama onun içinde kabul edecek üretici pershop gibi bir yer gerek

İlk önce yorumunuz için teşekkür ederim.
Videolarında 1 nebze bile yardımcı olmasına çok sevindim.
Büyük dişi alırsam bizden iyice kopar diye düşünüyorum. AMa yavru dişide ondan görüp alışkın bir kuş olur diye düşünüyorum!

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:36 -->-> Daha önceki mesaj 12:35 --

Peki levent abi sende senin önerdiğin kritelere uygun dişi var mı?
Bir sorunda başka kafesim yok yani kuşu götürünce aynı kafese koymak gerekecek.

levent hocam baba 15 anne 16 yavruları çok hoşuma gidiyor zaman zaman açıp bakıyorum ... babaları 1 numaralı favorim görünüş açışından nazar değmesin maaşallah

levent hocam baba 15 anne 16 yavruları çok hoşuma gidiyor zaman zaman açıp bakıyorum ... babaları 1 numaralı favorim görünüş açışından nazar değmesin maaşallah

Yavrular sonrası yeniden eşleştirdim, yeni kuluçkaya başlayacaklar kısmetse.
Enteresan bir çift, tüm yavruları farklı renkte geliyor.. :)

bakalım daha ne güzellikler gelecek "folluktanala" :) takipteyiz hocam

Bence birbirlerine zararı olur yavru edilir vs 4 5 aylık dışı alın o da erkekten görüp size gelir zamanla

Geri