Karadeniz Pet

1. Yumurtadan sonra 3 gun gecti hala 2. Yumurta yok

Mervekuş

Yeni Üye
Muhabbet kuşu ciftim 23.11.2016 da 1. Yumurtayı yumurtladi ama 3. Gun olmasına rağmen 2. Yumurta hala yok. Yuvaya da girip çıkmıyor hiç. Kafesin yerini degistirmistim acaba etkilenmismidir ? Hiç yumurtalamama ihtimali var mi ? 3 gün geçmiş olması sorun mu?

Merve hanım zaman zaman bu tür durumlar olabiliyor. 1. yumurta ile 2. yumurta arasında 6 gün ara verip 2-3 gün aralıklar ile devam ettiğini bilirim

Neden yer degistirdiniz ki

HTC Desire 816G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Forumda okumuyormusunuz yer değişimi büyük stres yapar. Kuş yumurtlasa bile kesin kırar

1.si kuslari eve alali daha 1 buçuk hafta oldu fakat son anda tadilat olması gerekti ve mecburen yer değiştirdim forumda elbette okudum ama ilk defa çift kusum var ve acemiyim mecbur olduğum için degistirdim. Yardım istediğim için sayfaya üye oldum. Bu gece itibariyle 1. Yumurta olalı 5 Gun oldu ve hala yok yumurtayı da kırmadı atmadı yuvalikta da değişiklikler yapıyor fakat yumurta yok

1.si kuslari eve alali daha 1 buçuk hafta oldu fakat son anda tadilat olması gerekti ve mecburen yer değiştirdim forumda elbette okudum ama ilk defa çift kusum var ve acemiyim mecbur olduğum için degistirdim. Yardım istediğim için sayfaya üye oldum. Bu gece itibariyle 1. Yumurta olalı 5 Gun oldu ve hala yok yumurtayı da kırmadı atmadı yuvalikta da değişiklikler yapıyor fakat yumurta yok
Kuş şuan strese girdiği için yapmıyor yumurta. Yerine alışsın yapacaktır.

Sonuc noldu merve

HTC Desire 816G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı günler ben 8 gun önce 1 çift muhabbet kuşu aldım 5 gun sonra yani 7 ocakta ilk yumurta geldi fakat sonrasinda yumurtalar kesildi ama dişinin polisi kabarık hala yumurta var yani bu durum normal mi acaba

Hayırlı günler ben 8 gun önce 1 çift muhabbet kuşu aldım 5 gun sonra yani 7 ocakta ilk yumurta geldi fakat sonrasinda yumurtalar kesildi ama dişinin polisi kabarık hala yumurta var yani bu durum normal mi acaba
normal olabilir

O kuslarimi çok bilgili bir abim aldı ona gidince hemen yumurtladilar yavruları var şimdi ortamla ve rahatsız edilmeyle alakalı sorun yani ortamı sevmeleri lazım ve çok rahatsız edilmemelilermis sorun benim bilgili olmayıp mecburiyetten yerlerini degistirmemdi sanırım yani biraz rahat bırakınca hallediyorlar onlar :)

O kuslarimi çok bilgili bir abim aldı ona gidince hemen yumurtladilar yavruları var şimdi ortamla ve rahatsız edilmeyle alakalı sorun yani ortamı sevmeleri lazım ve çok rahatsız edilmemelilermis sorun benim bilgili olmayıp mecburiyetten yerlerini degistirmemdi sanırım yani biraz rahat bırakınca hallediyorlar onlar :)
Anladım çok teşekkürler ben yer değiştirmedim ama sanırım rahat degiller

Geri