Karadeniz Pet

10 aylık aradan sonra kuşlarım.

Ercan YAŞAR

Onursal Üye
merhaba. bundan 10 ay önce 6 kuşla bu forumdan çıkmıştım şimdi 20 yetişkin 3 yavru ve 8 yumurta ile geri döndüm. hakkımız da hayırlısı.

kuşlarım : sülüman ve isimsiz eşi :)

VyWO6q.jpg

5R60mq.jpg

kezban ve isimsiz eşi.

gLMgZ2.jpg

9pZz2Q.jpg

meşhur griler ve tüm damızlık yavrularımın anaçları :)

rdz4MM.jpg

grilerin dişi yavrusu ve eşi yumurtadalar :)

m8AbL1.jpg

EE9LJ8.jpg

jYbMnn.jpg

grilerin beyaz erkek yavrusu ve eşi yumurtadalar :)

2Qzdjj.jpg

bulutlu dişim ve eşi yumurtadalar :)

b471Gb.jpg

dqgrGX.jpg

5R60QL.jpg

sarı kafa dişim ile beyaz kafa oğlum yumurta hazırlığındalar :)

voWGP4.jpg

1nObEN.jpg

Lo5MDZ.jpg

yerli çift 1 : erkek okan şenol dan gelmiştir dişinin baba rainbow

Lo5Ml0.jpg

yerli çift 2 ilk göz ağrılarım :) malesef dişi yavru bakmıyor yada ilk kuluçka diye yaptı

VyWOGy.jpg

grilerin boşta bekleyen bir dişi bir erkek 5 aylık yavruları. 3 aylıkken kızışmaya başlıyorlar grilerin yavruları bir kardeşleri 5. yumurtayı yaptı.

nG0da5.jpg

maşallah diyelim. bu takıma 1 çift lutino ve 1 çift 2014 show eklenecek işallah :)

Maşallah kardeşim hepsi birbirinden güzeller allah gönlüne göre versin tüyleri kadar ömürleri olsun , bende askerden geldikten sonra başlıyacam üretime.

Teşekkürler Oğuz Allah gönlüne göre versin.

maşallah temiz kuşlar

maşaallah çok güzel kuşlarınız var bereketli üretimler olsun inşaallah

Maşallah. çok çok güzeller. Özellikle mavili beyazlı olana bayıldım. Elinizde fazla damızlık dişi varsa talip olabilirim. Kuşuma eş almakda kararsızdım ama güzel bi dişi olursa düşünebilirim...

Maşallah. çok çok güzeller. Özellikle mavili beyazlı olana bayıldım. Elinizde fazla damızlık dişi varsa talip olabilirim. Kuşuma eş almakda kararsızdım ama güzel bi dişi olursa düşünebilirim...

sağolun mavili beyazlı şu anda yumurta da yatıyor ve o ayar da fazla dişim yok malesef. fotoğrafta belli olmasa da bir jumbu büyüklüğün de kendisi. yavrularından benzeyen olursa ve istanbuldaysanız veririm dişi yavrusunu.

herkese teşekkürler.

sağolun mavili beyazlı şu anda yumurta da yatıyor ve o ayar da fazla dişim yok malesef. fotoğrafta belli olmasa da bir jumbu büyüklüğün de kendisi. yavrularından benzeyen olursa ve istanbuldaysanız veririm dişi yavrusunu.

herkese teşekkürler.

Benimki zaten yerli-çek arası büyüklükte çok da büyük olmasına gerek yok. Bana damızlık lazım yavru değil.. Gözüme hoş geldikden sonra başka renk de olur...

gönlünüze göre, sağlıklı günlere...
maşallah...

maşallah. renkler de çok güzel

Çiftlerin hepsi özenle seçildiği belli hocam özendirdin :)

sağol kadir :) hemşeriyiz bu arada aslen sakaryalıyım. yavruları olunca konuşalım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:25 -->-> Daha önceki mesaj 19:24 --

gönlünüze göre, sağlıklı günlere...
maşallah...

maşallah. renkler de çok güzel
sağolun arkadaşlar.