Karadeniz Pet

10 aylık aradan sonra kuşlarım.

Ustam hepsi mükemmel , sıradışı renkte kuşlar :)

Tekrar aramıza hoşgeldin.

maşallah güzel kuşlar :) hayırlı üretimler

MaşaAllah hepsi birbirinden güzel. Ama Süleyman ayrı bir güzel :)

Hayırlı , sağlıklı, bereketli üretimler.

Ustam hepsi mükemmel , sıradışı renkte kuşlar :)

Tekrar aramıza hoşgeldin.

soğal serkan :) vallahi öyle bir renk karması oldu :) şanslıyım bu konuda okan kızıyor bana :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:20 -->-> Daha önceki mesaj 22:18 --

herkese ayrı ayrı teşekkürler :) daha güzelleri sizin olsun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:21 -->-> Daha önceki mesaj 22:20 --

İyi bakarım kuşlarıma ama daha hic yavru alamadım :)

kadir ben 1 yıl bekledim sabır biraz :)

soğal serkan :) vallahi öyle bir renk karması oldu :) şanslıyım bu konuda okan kızıyor bana :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:20 -->-> Daha önceki mesaj 22:18 --

herkese ayrı ayrı teşekkürler :) daha güzelleri sizin olsun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:21 -->-> Daha önceki mesaj 22:20 --

kadir ben 1 yıl bekledim sabır biraz :)

Az kalmış o zaman :)

Okan abi kıskanıyordun seni :) o da renk hastası malum :)

Okan abi kıskanıyordun seni :) o da renk hastası malum :)

ya hiç sorma hep azar hep azar :D ballıymışım çok şanslıymışım :) ama şöyle birşey var benim kuşlarım onun kuşları o konuda sıkıntımız yok. okan candır :)

Okan abi ne derse tamam diyeceksin abi yapacak bişey yok. Şaka biyana güzel dostluklar var aranızda. Senin onun ne farkeder aranızda paslaşırsınız.Ama gerçekten çok özel kuşlar var aralarında.

Okan abi ne derse tamam diyeceksin abi yapacak bişey yok. Şaka biyana güzel dostluklar var aranızda. Senin onun ne farkeder aranızda paslaşırsınız.Ama gerçekten çok özel kuşlar var aralarında.

Sağol Serkan. Renk çalışmak istiyorum biraz o yüzden böyle kuşlar seçiyorum bakalım yavrular çıkar yakında nasıl olacaklar ☺️ Tekrar sağol. Bu arada Okan a Sınırsız kredi mevcut

Hadi bakalım inşallah güzel yavrular çıkar ustam.

Merakla bekliyoruz abi ..

Saygilarimla.