Karadeniz Pet

10 yumurta ve ilk iki yavrum dünyaya geldi (Maşallah)

Belkibirgün

Yeni Üye
Selam herkese .. Bugün tam 20. gün ve ilk 2 yavru dünyaya geldi çok şükür.. Öncelikle Maşallah'larınızı eksik etmeyin lütfen : )

Sorum şu ki ;
Yumurtaların hepsi dolu gözüküyor.. Bütün yumurtalar doluysa eğer, 10 yavrunun hepsi çıkma ihtimali var birden hepsine bakabilir mi çok tedirginim.. Daha önce 10 yavrusuna birden bakabilen bir kuşunuz oldu mu ? Fikrinizi , düşüncenizi, tavsiyelerinizi yazar mısınız ?

10561717_1470540543191109_5876271189974401704_n.jpg

Bunlarda anne baba : )

1891282_1470540456524451_794770708335690885_n.jpg

Son düzenleme:
Maşallah çk güzel gözüküyorlar...Darısı bizimkilerin başına :)

maşallah kuşların rengi çok güzel doğacak yavruları da merakla bekliyoruz benim kuşların yavrularının son 1 haftası yumurta içindeki ALLAH herkese nasip etsin maşallah

Burda sanada çok iş düşüyor bakımlarını tam yaparsan sorun olacağını sanmam. Yuvalığın geniş mi bari?

Bende tüylenmiş hallerini, nasıl bir renk alacaklarını merakla bekliyorum. ALLAH herkese nasip etsin, güzel bir duygu : )

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:29 -->-> Daha önceki mesaj 10:27 --

Burda sanada çok iş düşüyor bakımlarını tam yaparsan sorun olacağını sanmam. Yuvalığın geniş mi bari?

Yuvalığım yeteri kadar geniş değil, yani orta boy bir yuvalık. 5-6, 10 yavru için uygun bir yuvalık değil, değiştirmek istiyorum fakat anne strese girer diye çekiniyorum açıkçası.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:34 -->-> Daha önceki mesaj 10:29 --

Bakar bakar, Her gün taze mama ve yem takviyesi, temiz su, hiç bir sıkıntı olmaz.
Hayırlı üretimler olsun.

Tavsiyenize uyacağım hocam. Yuvalık konusunda bir sorum daha olacak.

Bütün yavrular yumurtadan çıktıktan sonra geniş bi yuvalık taksam bi sorun olur mu ebeveyn kuşlar açısından ?

Son düzenleme:
Maşallah, hayırlı üretimler..

maşallah hayırlı saglıklı bol yavrular

Anne ve babanın renkleri çok iyi. Rengarenk yavruları olur bunların. Maaşallah kuşlarınıza. Yavruların gelişimini bizimle paylaşırsan sevinirim.

Anne ve babanın renkleri çok iyi. Rengarenk yavruları olur bunların. Maaşallah kuşlarınıza. Yavruların gelişimini bizimle paylaşırsan sevinirim.

Evet renkleri özenle seçmiştim alırken .

Yavru sayısı 4 e çıktı, ilk çıkanlar tombul bişi olmuşlar, anne maşallah güzel besliyor : ) hepsi çıkınca tekrar resim paylaşacağım .

hayirli olsun masssalllaaah diorum duzenli yem takviyesi vitaminle hepsi saglikli olur insss