petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

100 lira fark var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emre DRN tarafından 7 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Emre DRN

Emre DRN Guest

Arkadaşlar hagen in beğendiğim 2 kafesi var m01 ve l01 internetde 170 ile 200 arası petshoplar da 250 300 arası kredi kartida kullanmıyorum petshoplar neden pahalı bukadar netdeki kafes lerle arasında ne fark varki 100 lira edicek kadar

2. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Petshopların bir çoğu kira, vergi, elektrik, elindeki canlı hayvanların ölümü gibi masrafları fiyatlara yansıtıyor, tabi uygun fiyatlı satış yapanlar da mutlaka vardır, kargo bedava ise veya kargo masrafı ile birlikte petshoptan daha uygun ise internetten kapıda ödeme seçeneği olan sitelerden de alabilirsiniz.

3. Emre DRN

Emre DRN Guest

Kapıda ödeme seçeneği olan bi site bulamadım varda hagen kafes satan yok

4. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    Petburada canpet gittigidiyor bu 3 sitedede hic sikinti yasamadim kredi kartida kullanabilirsin es dosttan havalede kabul ediyorlar

Sayfayı Paylaş