Karadeniz Pet

11 yaşında erkek

• Konbuyu başlatan sablier
  • Başlangıç tarihi
şu muhabbet kuşları da kargalar gibi çok yaşasa olmazmıydı.

Maşallah kuşunuza ama bence eş almak için artık çok geç.

Üf ya çok yaşlı .okadar yaşıyor mu muhabbetler ?

sadece yaşını 1 yazmak isterken klavye de yazarken yaş kısmı 11 çıkmış olabilir.insanlar burada birisi hata yapınca ellerini ovuşturuyor.o kadar profesyonelseniz ( yorum yazanlar) 11 yaşında kuş olmayacağınıda bilirsiniz.biraz yıkıcı değilde yapıcı olun bence.

Nasıl 11 yaşında olmaz size denk gelmemiştir benim önceki kuşum 10yaşını geçmişti. Daha çok yasatanlar da varmış yazmışlar. Yaşamaz diye bisi yok Allah ın işi...

GT-S7560 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yanlış yazmadım 11 yaşında muhabbet kuşum. İyi bakıldıkları durumda 15 yaşına kadar yaşayabilirler, candan bahsediyoruz herhangi bir makine değil garanti süresi olsun şu zamandan sonra ölecektir diye kesin bir kaide yok bir sürü etken var yaşam süresinin uzaması için bunları araştırmak bilgi alıp karşılaştırmak yerine yanlış olduğuna bu kadar kendinizi inandırmanız ilginç. Her neyse benim farklı bir sorum vardı buraya fotoğraflarını yükledim ırkı hakkında yorum yapabilecek birileri var mıdır acaba?

neden yaşamasın insanlarında ortalama ömrü max 85-95 arası ama 120 yi gören var imkansız diye bir şey yok yaradan istedimi olur

Kuşunuza nasıl baktınız, neler yaptınız söyler misiniz lütfen:) Maşallah.. 4 sene öncenin konusu fakat ne gibi bir bakım uyguladınız çok merak ettim, umarım foruma girer ve görürsünüz mesajımı. Kuşunuz eğer yaşıyorsa 15'inde olmalı..:)

Muhabbet kuslarini uzut yasatmanin yolu: hayvansal protein (yumurta, mikro un kurdu), amino asit destegi, isisi sabit 20-30°C olan bir oda.

Geri