Karadeniz Pet

11gunluk yavru beyaz olcak gibi

• Konbuyu başlatan ogretmen
  • Başlangıç tarihi
O

ogretmen

Guest
voaPyr.jpg

Maşaallah evet öyle görünüyor çok şanslısınız bir de erkek olursa ;)

maşallah beyaza benziyor :)

Bu yavru forumdaki arkadaslarin sayilir.onlar sayesinde kurtardik yumurtasini.

Tesekkur ederim.erkek kus hala ayri tutuyorum.yumurta kirdi diye.bazen disinin yanina aliyorum disi erkegi yavruya yaklastirmiyo.evde kimse olmayinca yavruyu yuvadan atar diye riske etmiyorum.diger kuluckayi bu ayrilik etkilermi acaba.

Moderatör tarafında düzenlendi:
hocam ayakları ayrıkmı banamı öyle geldi :(

Kanatlari acik.ayaklari da cok acik degil.bugun yere koydum yurumeye baslamis kus.yinede bi foto alabilirim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:16 -->-> Daha önceki mesaj 23:03 --

dqLL0p.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:19 -->-> Daha önceki mesaj 23:16 --

lzQQ3B.jpg

Son resimlere göre gayet sağlıklı görünüyor hayırlı olsun.

İlk resimde ayaklarından endişe etmiştim ama son resimlerde gayet iyi görünüyor. Uzun ömürler diliyorum mubişe. Maaşallah.

Maşallah Allah bağışlasın.

Maşallah Allah esirgesin

iyiy iyi maşallah

Herkese tesekkurler.onuncu gunden sonra kusun buyudugunu anliyoruz.artik kafeste kafa sallamadan oturabiliyor ayaklari ustunde duruyor.hatta bakinca sinirleniyor bazen.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:51 -->-> Daha önceki mesaj 21:50 --

Taner bey senin kusta yumurta suphesi vardi oldumu

Moderatör tarafında düzenlendi:
Maşallah Bence Tam beyaz Olmayacak Gibi biraz sarılıklar var sanki.

Insallah sari olur.anne baba beyaz zaten farkli demi istiyoruz.ama yavru uste nasil olursa bagrimiza basacaz:)

hocam 15-18 günlükler iken cok komikler kendilerini kaşımaya calışıyorlar ayaklarıyla kafasının kaşımaya calışıyor dengeyi kuramayıp düşüyor :) cok şşaşkın ve komik oluyorlar inşallah onları görmeyi Allah nasip eder

Geri