Karadeniz Pet

12 gün önce tek yumurta yaptı ona yatıyor

• Konbuyu başlatan batuplt19
  • Başlangıç tarihi
B

batuplt19

Guest
12 gün önce kuşum yumurtladı fakat 1 tane ve üstünden yem yemeye su icmeye ve tuvalete çıkıyor ihsalide var yumurtanın üstünden kalkmıyor yumurtaya baktım damar falan göremedim ama çok kucuk bir kaç çizgi gördüm bekliyorum hala ellemiyorum dişi yuvanın önüne gidiyor birbilerini kaşıyorlar sonra giriyor Sizce sorunmu var ben yumurta almak yavrulatmak istiyorum olmuyor çözüm önerirmisinz 8 aydır bekliyorum dişimi değiştirmiştim 2-3 ay önce Yardımcı olursanız sevinirim:confused::confused:

Çok acil bir sıkıntı olduğu için ben cevap veremeyeceğim...

12 gün önce kuşum yumurtladı fakat 1 tane ve üstünden yem yemeye su icmeye ve tuvalete çıkıyor ihsalide var yumurtanın üstünden kalkmıyor yumurtaya baktım damar falan göremedim ama çok kucuk bir kaç çizgi gördüm bekliyorum hala ellemiyorum dişi yuvanın önüne gidiyor birbilerini kaşıyorlar sonra giriyor Sizce sorunmu var ben yumurta almak yavrulatmak istiyorum olmuyor çözüm önerirmisinz 8 aydır bekliyorum dişimi değiştirmiştim 2-3 ay önce Yardımcı olursanız sevinirim:confused::confused:

O yumurta boş, atabilirsin.
Bir daha konu açarken başlıkları daha dikkatli seç lütfen.

Son düzenleme:
İstediğim başlığı atarım Benim için acil bi durum ?

Tamam daha sakin maşaallah kuşlarınıza güle güle besleyin damarlanma yok ise boştur dişi boşuna yatmasın alın birdahaki kuluçkanızda yavru alırsınız inşaallah

Yardimci olacakken abi kardeşlik kuracakken yaptıgınız davranışa bakın öncelikle ban yesem ne olacak elinize ne geçecek ? eyvallah yusuf abi sağol

Yardimci olacakken abi kardeşlik kuracakken yaptıgınız davranışa bakın öncelikle ban yesem ne olacak elinize ne geçecek ? eyvallah yusuf abi sağol

Yok yok ban falan yok Konu başlığı konu ile alakali olsun ki senden sonrakiler de arama motorunda arattirip veya Konu başlığını görüp faydalansinlar sana verilen cevaplardan. Keyifli paylaşımlar

damar yoksa 5 gün olduysa atın gitsin kızgınlık yumurtasıdır

Istedigin basligi yine at Ama biraz daha saygi olsun. yardimci olmak, abi kardeslik, saygi derken kendi yazdiklarini da lutfen kat. Istedigimi yazarim dedigin kisi kac yasinda bir bak. Hosgeldin. Hayirli forumlar olsun. Uslupta yanlislik varsa kusura bakmayin.

ewe tam dediniz gibi dişi kızışyor o yüzden 1 -2 tane boş yumurta yapıyor çiftleşmeden tavuk gibi

Geri