Karadeniz Pet

14-15 Şubat Ankara Kuş Pazarı

Tamam Muhammet Bey ben de o saatlerde orada olurum ve sizden mamayı alırım inşaallah.

Arkadaslar yol tarifi sorabilirmiyim nasil gelinir oraya otobus dolmusla aracla gelmek istemiyorum oranin yollarini bilmedigim icin tarif edebilirseniz cok sevinirim

Hadi uyanın gençler... Kuş pazarına gidiyok...

Arkadaslar yol tarifi sorabilirmiyim nasil gelinir oraya otobus dolmusla aracla gelmek istemiyorum oranin yollarini bilmedigim icin tarif edebilirseniz cok sevinirim

Siz nereden geleceksiniz Ulustan veya Keçiören'den Ostim Batıkent dolmuşlarına, Kızılay'dan Batıkent-Abidinpaşa Halk otobüsüne binebilirsiniz. Demetevler Cemre Parkı yakınlarında

Son düzenleme:
Guzel bir gun olmasi dilegiyle

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:09 -->-> Daha önceki mesaj 12:30 --

Arkadaslar ben simdi kus pazarindan geldim giris ucretli kanarya yogunlukta aksesuar falan var bilginize

Guzel bir gun olmasi dilegiyle

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:09 -->-> Daha önceki mesaj 12:30 --

Arkadaslar ben simdi kus pazarindan geldim giris ucretli kanarya yogunlukta aksesuar falan var bilginize

Resim ekleyecek misiniz?

Arkadaşlar Resim atma sözü vermiştiniz...

Pazar saat kaçta başlıyor ve giriş ücreti ne kadar acaba.

Geri