Karadeniz Pet

14 yıllık çocukluk arkadaşım

Arkadaşlar size yalan borcum yok. :) 2002 yılında aldım. Aldığımda 6 aylıktı. Konuyu açmamda ki amaçda kuşun hastalık sürecinde bu sitede çok yardım,ipucu aldım.Teşekkür mahiyetli konu açtım yani. İnanmayan arkadaşlara daha resim isterlerse atayım.Selamlar,sevgiler..

Arkadaşımızın yalan söylediğini sanmıyorum. Bu kuş muhtemelen çekinik parçalı erkek. Ceresi pembe mor. O yüzden gözde iris oluşmamış. 14 yaşında muhabbet kuşu olabilir. Bendede 10 yaşında erkek muhabbet var ve maşallah hala yavru bakıyor.

Bizzat şahit olduğum halamin kuşu 17 yaşlarında ölmüştü olabilir yani

Arkadaşımızın yalan söylediğini sanmıyorum. Bu kuş muhtemelen çekinik parçalı erkek. Ceresi pembe mor. O yüzden gözde iris oluşmamış. 14 yaşında muhabbet kuşu olabilir. Bendede 10 yaşında erkek muhabbet var ve maşallah hala yavru bakıyor.

Daha öncede belirttiğim gibi kuşun cinsini,ırkını vs. bilmiyorum.Gözleri aldığımdan beri siyahtı.Hic bir değişiklik göstermedi.Neyse daha fazla uzatmaya mahal yok. Bir seyi kanıtlama amacım da yok.İnanmayan inanmasın.Tekrar hastalık sürecinde yardım aldığım konu sahibi arkadaşlara,site yöneticilerine teşekkür ederim.İyi günler.