Karadeniz Pet

16-17 günlük yavrular

Ercan YAŞAR

Onursal Üye
Bir soru sorayım size bu yavrular farklı iki çiftin yavrusu biri 16 günlük diğeri 17. Çiftlerin ırkları da farklı. Sizce yavruların ırkları nedir ?

Yavruların ırklarını bu kadar kucukken soylemek sallamaktan baska bırsey olamaz herhalde :)

Ama ayrı kuluckanın yavrusu oldukları ıcın yuvadakı yavru sıralamasına gore boy farkları var dıyebılırım.

Yavruların ırklarını bu kadar kucukken soylemek sallamaktan baska bırsey olamaz herhalde :)

Ama ayrı kuluckanın yavrusu oldukları ıcın yuvadakı yavru sıralamasına gore boy farkları var dıyebılırım.

küçük 17 büyük olan 16 günlük. yuva sıralamasından kasıtı anlamadım ?

küçük 17 büyük olan 16 günlük. yuva sıralamasından kasıtı anlamadım ?

mesela buyuk olan yuvanın ılk yavrusudur.
kucuk olan yuvanın son yavrusudur.
gun olarak aynı yasta olsalar bıle beslenme durumundan boy fakları olabılır demek ıstedım.

mesela buyuk olan yuvanın ılk yavrusudur.
kucuk olan yuvanın son yavrusudur.
gun olarak aynı yasta olsalar bıle beslenme durumundan boy fakları olabılır demek ıstedım.

ikisi de kuluçkalarının ilk yavruları.

ozaman sallıyorum ıngılız kırıgı ve yerli :D

Maşallah diyelim öncelikle, bende sallamak durumunda kalacağım ama; soldaki show sağdaki yerli mi?

tam tersi sıralama soldaki daha önce ki kaçağın kardeşi 1 kuluçka sonrası anne baba kırık. diğeri sağdaki show çift yavrusu.

Yine mi arada kaçak var yoksa ? :D

Ercan usta hızlı giden kuşun ...... Seyrek düşermiş :) show sonradan yapmasın kendini :)

Ercan usta hızlı giden kuşun ...... Seyrek düşermiş :) show sonradan yapmasın kendini :)

Yok klasikleşti artık bu çiftin yavrusundan bit tanesinin devasa olması :)

Fatih usta biliyorsun ya sen anne Baba'yı :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:07 -->-> Daha önceki mesaj 21:06 --

Yine mi arada kaçak var yoksa ? :D

Valla ya anne ya baba da sağlam bir kaçak var bakalım :)

Gene süpriz yavru bu sezon gri yerine yeşille gidiyorsunuz Ercan bey:)

Geri