petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

18 günlük kuşum öldü neden öldü :( ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve ByNoName tarafından 25 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. ByNoName

ByNoName Member

Beğenileri:
    0
    dışarı çıkardım 2-3 dakika oynamak için sonra bi btattaniyenin üsütüne kymuşutum arasına girdi orda 5-6 sn durdu bende açtım acayip bi sokulma isteği var dı sonra dışarı çıktı 2-3 sn yütüdü sonra ters dündü birden ben yanlışlıkla döndü çıprnıyordu bide dönmeye çalışıyor dedim sonra 3-4 sn sonra bireden haraketsiz kaldı içice kontrol fln ettim baktım hiç haraket yoktu nedne olmuş olablir acaba soğuktanmı yoksa burnumu kapandı nefemsmi alamadı 2 tane vardı zaten şimdi diğeri 23 günlük oldu 1 ytavru kalınca mı bilmem beslemiyorlar yavru kafayı çıarkıyor bağırıyor içeri giripte beslmiyor ben şırıngayla besmelek için evde yapabilceğimiz mama tarifi varmı acaba

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    71
    Geçmiş olsun..
    Yavruları yuvalıktan çıkarmayın bundan sonra..
    Kendi başlarına yem yiyip su içtiklerinde ayırın anne babasının yanından.

Sayfayı Paylaş