Karadeniz Pet

19 gunluk yavru

recai yılmaz

Meraklı Üye
b11064b3289998ec663e0aebb7a21115.jpg
7510c64c1f7960486a048d8468195234.jpg
bbb0c9cfaa5a5e6ab6633ee897a89114.jpg
Merhaba
Buyuk olan 19 gunluk oldu. Gelisimleri normalmi sizce? Birde yavrular yemebdustukten sonra bir yavruyu birakacagim. Alistirmak icin ne yapmayaliyim?

TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bence normal değil gelişimleri 1 haftalıkken bile gövdesinde ufacık beyaz tüyler oluyor. bu 20 günlük olmuş griimsi renkte tüm gövdesinin tüyle kaplı olması lazım hiç tüyü yok.bi sorunu var.

netten temsili bi resim buldum anlamanız için
k_iuuq_NV_00hbmfsj3_SL_vmvebhtp_AP_mvl_SL_dpn031_2NU_0zfoj_NK_ephnvt_NK_nvibccfu_NK_lvtv_NK_zbwsvtv_SK_4123_2NU_8_SL_kqh.jpg

Son düzenleme:
Bana göre gelişimleri biraz eksik kalmış. Kuşlarına mama veriyormusun?

Muhammet Çelik Youtoube a Muhabbet kuşlarının günlük gelişimlerini gösteren videosunu yüklemiş oradan kıyaslama yapabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=PftWgy8dMZ4

**** kafeste elyaf,strafor,vb.sentetik kuşların kopartıp yiyecekleri malzemeler koymayınız.

****yavrulu anaç kuşlarınıza içinde yumurta+havuç+bebe bisküvisi+bira mayası+probiytik vb malzemeler olan mamadan her gün veriniz,Serkan Erkan bey gayet açık olarak tarifini vermiş.

http://www.muhabbetkusu.com.tr/baki...on-sistem-mama-tarifi-serkan-erkan-30910.html

Gecen hafta vucutta gri tuyler vardi ancak dokuldu. Gun asiri yumurta vr havuc mamasi veriyorum.

Gecen hafta vucutta gri tuyler vardi ancak dokuldu. Gun asiri yumurta vr havuc mamasi veriyorum.

döküldüğüne eminmisiniz peki resimler net değil ama sırtta kızarıklıklar var ebeveynler yolmuş olabilirmi o kadar minik tüyleri.

döküldüğüne eminmisiniz peki resimler net değil ama sırtta kızarıklıklar var ebeveynler yolmuş olabilirmi o kadar minik tüyleri.
Bilmiyorum Gulsen hanim. Ama ilk kuluckadaki yavrularda ayni boyleydi. Hatta bunlar biraz daha hzli gelisti.