petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

1erkek 1dişi kuş alacam tavsiyeleriniz ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve meta01903 tarafından 13 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. meta01903

meta01903 Guest

Arkadaşlar bir erkek ve bir dişi kuş alacam amacım eş tutmaları....bulunduğum ilde adam çiftlere değil de büyük salmanın içinde kuşları tutuyor salmadan çiftleri tespit edebilirmiyim yoksa kafese 2 dişi 2 erkek alıp 10-15 dk izleme mi yapayım anlaşanları alayım siz ne dersiniz önerileriniz neler ?

2. modernmabuse

Beğenileri:
    1
    Valla benim tek önerim olacak, öncelikle yaşlarını eşit almaya bak. Diğer en önemlisi de şu yanaklarında siyah benekli olanlar çok daha cana yakın, çok daha sıcak kanlı oluyor.

3. meta01903

meta01903 Guest

yaşlarını tam aynı oldugunu nasıl anlıycaz fiziki görünümle mi ? satıcıya sorsak satmak için muhtemelen aynı diyecek :)

4. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    hangi şehirdesiniz

5. meta01903

meta01903 Guest

Siirt şehrindeyim malesef burda imkanlar çok az

6. umut solmaz

benim yaptığım yolu söyleyim bi tane erkek aldım yavru gözleri simsiyah başındaki çizgiler geçmemiş onu eğittim 4 aylık olduğunda yanına yeni bir yavru dişi aldım ilk başta erkek çok kızışmıştı dişide bir şey yoktu 1,5 ay sonrada dişide kızıştı beraber oynamaya başladılar erkek şu anda 1 yaşında dişi 2. kuluçkaya yattı ama aldığın yere dikkat et kardeş olmasınlar

Sayfayı Paylaş