petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

1yaşındaki kuşu alıştırmak

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yamack28 tarafından 13 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. Yamack28

Yamack28 Member

Beğenileri:
    3
    arkadaşlar elime yeni bi kuş geldi bi arkadaşım verdi bakamıyormuş 1 yaşında erkek cok saglıklı kocaman bi kuş alıştırmak istiyorum ama olmazmı sizce suan kafese elimi sokunca olay cıkarıyo

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Çok çok zor ama imkansız değil kafese bodoslama sokmayın elinizi kafes üzerine koyun guveninizi kazansın zamanla olacak şeyler sevgi ilgi sevkatinize bağlı bir de fotoğraf paylaşın bakalım

3. Yamack28

Yamack28 Member

Beğenileri:
    3
    bilgisayarım sorunlu oldugundan yapamıyorum ama ozelden yazdım resim olarak gönderebilirim telefondan bu kuşa ömür boyu bakarım atmam vermem kesinlikle ama boyle güzel bi kuşun yavrusundan istiyorum elime alışsın arıyorum suanda

Sayfayı Paylaş