petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

2-1

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve KORDON tarafından 4 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    2 disiyi tek erkekle ciftlrstirmek hakkindaki gorusunuz? Bir de erkek simdiki esiyle uzun suredir beraber. 2 disiyi ya da yeni bir kusu kabullenir mi?

2. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Doğaya Aykırı:) büyük kavgalar çıkar

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  4. Mithat ÜNALOĞLU

erkağin kafasında tüy kalmaz ... :p
    hatta başının etini yerler ...

5. tempusfugit

Beğenileri:
    0
    Yapılabilir ve yapılıyor da. Biraz zor ve meşakatli iş çekirdekten başlamak lazım. Tek yuvalığa 2 dişinin çöktüğünü bile gördüm... Videosunu aradım ama bulamadım bulunca paylaşırım

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    273
  7. yigitcandemirag

Beğenileri:
    3
    Hiç girme abi :D olaylar magazine yayılır :) doğaya ters

8. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Deneyen kişiler oldu yumurta alanda fakat şuana kadar yavru alıp paylaşanı görmedim

9. Umut Türkpençesi

arkadaşlar yapmayın . bir dişi iki erkek diyorsunuz . parası neyse vereyim bir dişi daha al . böyle şeylere kalkışmayın yazıktır günahtır :)

10. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    1 DİŞİ 2 ERKEK değil tam tersi bir erkek iki dişi aynı kafeste ve farklı iki kapıya iki yuvalık..

11. Umut Türkpençesi

oda yanlış . teke tek varken 2. ne gerek var . insanlarda bile ayıplanan birşey bu hayvanların doğasında da rastlanmıcak bi durum . örümcekten tutun aslana kadar erkek dişi birdir bence benim görüşüm bu :)

12. tempusfugit

Beğenileri:
    0
    Aslında verimli bir yöntemdir. Kısaca bahsedeyim farklı kanlı iki dişiyi daha yeme yeni düşmüşken alıp aynı kafese koyuyorsun aynı şekilde birbirlerini görebilecek şekilde bir de erkek koyuyorsun yan kafese. Ardından 7 ayın dolmasını bekliyorsun yavrular tüyden çıktıktan sonra hazır olunca alıştırdığımız deneyimli erkeği bir çifthaneye alıyoruz bir gün sonrada 2 yuvalık takıp dişileri salıyoruz yanına. Burda dikkat edilmesi gereken mevzu dişi kuşlarımızın karakteridir. Anaç karaktere sahip olmaları gerekmektedir.. Haa bu arada kuş yetiştirme sanatını iyice öğrenmeden denemeyin telef etmeyin kuşları. Gerçekten kuştan çok iyi anlayanlar denesin

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş