petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

2 3 dakika cereyanda kalmak

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve cemreler tarafından 14 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. cemreler

cemreler New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar kuşum 2 3 dakika kadar cereyanda kalmış durumu fark edip hemen camı kapadım fakat içim hiç rahat değil cereyanda kalmanın kuşlar açısından çok tehlikeli olduğunu biliyorum hasta olmasını önlemek için destek olarak verebileceğim bir besin veya ilaç var mı? ilginiz için şimdiden teşekkürler.

2. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    gereksız yere ilaç kullanmayın gözlemleyım 24 saat eger bır hastalık belırtısı varsa kullanırsız ama rutin olarak zaten vıtamın ve mama verıyorsunuzdur sanırım :)

3. cemreler

cemreler New Member

Beğenileri:
    0
    evet vitamini veriyorum mutlaka ama mama takviyesi hiç yapmadım besin değeri oldukça yüksek bir yem kullanıyorum bu yüzden gerek olmadığını söylediler zaten şuanda gayet iyi ama ilk defa cereyanda kaldı açıkcası baya telaş yaptım ilginiz için çok teşekkürler:)

4. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    kim soyledi ise işi bılmeyen biri sanırım mama mutlaka kullanın

Sayfayı Paylaş