petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

2-3 haftalık muhabbet kuşu ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve emreozcan38 tarafından 3 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. emreozcan38

2-3 haftalık yeni yavrular varmış
    alıcam ama kararsız kaldım çokmu küçük yani bana alışması sorun falan olmasında ?

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    2-3 haftalık muhabbet kuşunu yaşatamazsınız, orda bir yanlışlık vardır illaki.

3. emreozcan38

3-4 arası ?

4. Atılım BUKAĞIKIRAN

Beğenileri:
    1
    gün olarak 34-35 günlük bir yavru alırsanız, size cok rahat alışır. Daha erken olursa yem kıramayabilir. 3 aylıktan daha büyük kuş alırsanız, belki alıştıramayabilirsiniz kendinize.. büyük kuşları alıştırabilen arkadaslar da var, ama daha uzun sürede alıştırırsınız kuş büyüdükçe.. istanbulda oturuyorsanız 35 günlük çok sağlıklı kuş alabileceğin yerler var.

5. emreozcan38

ALACAĞIM YERDEDE VARDA nette küük kuşlar cabuk alışır diye yazıyor demekki ben yanlış anlamışım
    30 günlük alıcam bir kuş vardı erkek onu düşünüyorum :)

6. Atılım BUKAĞIKIRAN

Beğenileri:
    1
    31-32 günlükten sonra yem yemeyi ögreniyor kuşlar.. daha kücük alırsanız örnegin 23 günlük aldınız, tüyleri eksik olur, yem yiyemez, 15 gün gibi bir süre elde mama ile beslemek zorunda kalırsınız, o da cok zahmetli olur, üretici arkadaslarımız gerekmedikce annesinin baktıgı yavruyu yuvadan alıp beslemez.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:16 -->-> Daha önceki mesaj 17:15 --

kücük kuslar evet cabuk alısır ama 2 aylıktan daha kücük olmasına dikkat et sadece.. yani 35 günlük ile 60 günlük arası olsun alacagın kuş.

7. zeren

zeren New Member

Beğenileri:
    0
    Atılım bey, istanbul da böyle çok sağlıklı kuş satan yerler neresi?

8. emreozcan38

bende 32 günlük bişi alırım cok saol yardımcı oldun

9. Atılım BUKAĞIKIRAN

Beğenileri:
    1
    Rica ederim, kuş lazım olursa yardımcı oluruz. Kolay gelsin, iyi forumlar..

10. UMUR DAĞLAR

UMUR DAĞLAR New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Istanbul kadikoyde oturuyorum guvenelir bir yer tavsiye eder misin abi zahmet olmazsa ?

Nokia 3310 ile gönderildi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:33 -->-> Daha önceki mesaj 17:32 --

Sakın eminönü deme abi :D

Nokia 3310 ile gönderildi.

11. Atılım BUKAĞIKIRAN

Beğenileri:
    1
    Yok Eminönü değil :D Murat Demir var sitede, Kaynarca'da oturuyor, ben onun kuşlarına kefilim.. onun kuşları için avrupa yakasından gelen çok oluyor, kuşu 1 kere alacaksın, sağlık sorunu vs olmadan güzel güzel bakacaksın :) 30tl yavru kuşları, gidip 15-20 yavru arasında istediğini beğenip alırsın.. dilersen kuluçkada büyüyen kuşlardan birini rezerve edersin, yeme düşünce murat abi telefon açar, gelir kuşunu alırsın :)

12. emreozcan38

çok iyiymiş umarım alacağım yerde rezerve ediyorsa 2 haftalık olanları düşünebilirim
    kayseride çok böyle yerler yok mağlsef

#12 emreozcan38, 3 Haziran 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 3 Haziran 2014

Sayfayı Paylaş