Karadeniz Pet

2 3saatlik yol?

eren aydın

Yeni Üye
arkadaşlar merhaba arkadaşıma 50gunluk erkek bi kus aldık maşallah çok güzel fakat bi sorun var arkadaşım onu evine götürecek ve toplu taşıma araçları ile sürekli araba değiştirecek 2 3saat sürecek yol ben alması taraftarı değildim ev uzak diye ama öyle güzel bi kus bulunca almak istedi. ve tam bilmediği için sürekli 1yasindaki kuşları satmışlar küçük diye smdi ben biliyorum ve güzel diye almak istedi baya ısrar etti karşı çıkamadım:( petshop lar bsey olmaz dediler yolda ama ben güvenemedm size sormak istedim

biraz uzun oldu ama :confused:

arkadaşlar merhaba arkadaşıma 50gunluk erkek bi kus aldık maşallah çok güzel fakat bi sorun var arkadaşım onu evine götürecek ve toplu taşıma araçları ile sürekli araba değiştirecek 2 3saat sürecek yol ben alması taraftarı değildim ev uzak diye ama öyle güzel bi kus bulunca almak istedi. ve tam bilmediği için sürekli 1yasindaki kuşları satmışlar küçük diye smdi ben biliyorum ve güzel diye almak istedi baya ısrar etti karşı çıkamadım:( petshop lar bsey olmaz dediler yolda ama ben güvenemedm size sormak istedim

biraz uzun oldu ama :confused:

Kuştan kuşa dayanması değişebilir,benim senelerdir baktığım biriciğim vardı arabada yarım saatlik yolda malesef onu kaybettik.Götürecekse de güneş görmeyen bir yere ya da sarsılmayan tarafa otursun.çok narinler ne desem bilemiyorum bu konuda

taşıyacagı kafesin cevresini gazete ile güzelce kaplayın, üstü acık kalsa da birsey olmaz. 2-3 saatten birsey olmaz 50 günlük kusa.. sulugunu cıkartın yola cıkmadan önce.

kutu var petshop kutu içinde verdi kafes içinde çok sarsılır diye bende kafese koysun istemiyorum ama canlı bi varlık sonuçta ve yeşil ishal gbi su an :(

ishal kusu bana kalırsa iyileşmeden göndermeyin.

ama çok sağlıklı görünüyor acaba yeni aldigimiz için mi ishal . bana kalırsa sağlıklı kusuda göndermem bile ama :( Dinlemiyo arkadaşım :(

2-3 saatten birsey olmaz normalde, kusun cereyanda kalmaması icin gerekli tedbirleri alırsanız sıkıntı dogmaz.

kuyuya koyup cantaya koysak çanta açık kalsa ?çünkü metroda falan klima baya çalışıyo en iyi yöntem bu gibi geldi

son bisey daha 5 dakika falan ayni kafese koydum kuşları çünkü delirdiler baya birbirlerini görünce özellikle benim kus çok mutlu oldu bi de kafesler yanyana kusuma bsey olur mu geçer mi yani ishali

ishal bulaşmaz, ama baska bir hastalıga baglı olarak ishal olmussa, hastalıgı kapma durumu varsa ileride ishal olabilir.

Dostum ben Atılım Abiden Kuş Aldım Benim Yolda 3 4 Saat sürdü Büyükçekmecede Pendiğe Gittim Düşün Artık Ama Kuşa Birşey Olmadı :)

Dostum ben Atılım Abiden Kuş Aldım Benim Yolda 3 4 Saat sürdü Büyükçekmecede Pendiğe Gittim Düşün Artık Ama Kuşa Birşey Olmadı :)

senin kuşun kardeşleri yumurtalarını kırmaya başladılar tek tek :)

bizde pendik ten buyukcekmeceye götürecek arkadaş :) ama hava kotu ve toplu tasimayla gidecek ondan Korktum

dostum bende toplu taşımayla gittim :) benimkindede hava çok sıcaktı kuşu kafeste götürün biide güneş olmayan bi yerde otursun :)

kafese koyun kuşu, etrafını sarın gazete ile.. kutuda 3 saat yol kaldıramaz kuş,

Geri