petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

2.5-3 aylık muhabbet kuşlarım var gaga gagaya öpüşüyorlar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve YASİN AY tarafından 17 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. YASİN AY

YASİN AY Guest

arkadaşlar 2.5-3 aylık muhabbet kuşlarım var cinsiyetlerinden emin değildim cogu kez konu actım ama yinede kararsızım ama kuşlarım gaga gagaya öpüşüyorlar bu eş olduklarının göstergesi olabilir mi _?

2. Murat ÖZYÜREK

Murat ÖZYÜREK New Member

Beğenileri:
    0
    burdaki üretici ustalar ve petshopcuların dediğine göre erkek erkeğe veya dişi dişiye öpüşme,kaşıma ve daha niceleri ! olabiliyormuş...bilginize :)

3. Işıl KEGEÇ

Bence fotoğraf ekleyin ona göre yorum yapalım :)

4. YASİN AY

YASİN AY Guest

5. Ezel ALBAYRAK

Aynen bununla ilğili çok kısa bi makale görmüştüm forumda. kahkaha atmıştım, sanırım kızıştıklarında ise büyük kavgalar oluyormuş.

6. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Erkek erkeğe dişi dişiye öpüşebilir,lütfen kuşları bir insan gibi düşünmeyin.Tokalaşmak güvendiği sevdiğine sarılmak gibi bu hareketleri :) Resim atın tekrar bakalım :)

7. YASİN AY

YASİN AY Guest

8. Mehmet ŞEKER

++++++++++++++

Sayfayı Paylaş