Karadeniz Pet

2,5 aylık erkek muhabbet'imin yanına dişi almayı düşünüyorum [ÖNERİ-YARDIMLARINIZ] ?

Aaaaa

Paylaşımcı Üye
Cümleten hayırlı geceler olsun selamunaleyküm, alalı 1 ay oldu elime omzuma kısacası bana alıştı sayılır neredeyse** şimdi sorum şudur; ilk başta dişi kuşu alıp ayrıca ele avuca alıştırıp sonrasında mı aynı kafese koysam veya nasıl bi öneride bulunursunuz? Onu kendi türünden kendi gibi bi canlıdan mahrum etmek istemiyorum ve ileride yavru tecrübemde olur belki öneri ve yorumlarınızı almak istedim siz çift beslerlerin* Şimdiden teşekkür ederim herkese okuyan gözlerinize yazan ellerinize sağlık =)

Aleykümselam...kuşunuzun yaşı küçük alacağınız kuş ta küçük olursa bence ikisi de size alışacaktır. Yavru için ise henüz erken ama beraber büyürlerse süre daha da kısalır
İlgi konusunda ise bende öyle bir sıkıntı olmadı hem benimle hem eşiyle ilgileniyor hala :)
LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Son düzenleme:
Yanına eş alırsan sana olan ilgisi azalır, kuş yeni,yeni alışıyor diyorsun, çiftleşmeleri için çok erken olur, yine de siz bilirsiniz,

tabiiki çiftleşmelerinin süresi çook uzun süre sonra olacaktır onda hemfikirim elbette, yani ne yapmalıyım sizce biraz daha alıştıktan sonra mı alayım sonradan birbirlerine alışamama durumları olur mu veya kaç aylıkken almam daha uygun olacaktır

bana kalırsa şimdiden alın ikisini de alıştırın kendinize biraz.. Yok ilerde alırım diyorsanız kuşunuzun eşini kendi seçmesini sağlayın yoksa sıkıntı oluyor :)

Ben dişi kuşumu tek olarak 7 ay besledim bana iyice alışmıştı erkek kuşu alınca hemen anlaştılar ama bana olan ilgisi nerdeyse tamamen bitti.

bi yandan benle oyun oynamasını benim ilgimden kaçmamasını istiyorum - bir yandan da dişi alıp onu mutlu etmek istiyorum her ne kadar yavru olsada kuş canlı erkek-dişi ilişkisi işte güzel olur gerçi ama bu sefer ilgi tamamen kesilirse benimde hevesim kaçar bu işe anca ki 5-6 ay sonra bebekleri yumurtlarsa dişi kuş o zaman yavruları satar tek yavruyu eğitime alırım ayrıca bir konumda ama kafam karışık daha yorum yapan olur insallah

Geri