petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

2.5 aylık kuşum çok hareketli kafestte durmak istemiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Okan Demirci tarafından 2 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Okan Demirci

Okan Demirci New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar 4 gün önce muhabbet kuşu aldım erkek mavi renkli çok güzel bi kuş parmağımı uzatınca üstüne çıkıyo ama hiç yerindee durmuyo kafese tırmanıyo tünekde ileri geri gidip duruyo sürekli dışarı çıkmaya çalışıyo elimi uzatınca içeri ona elimde yem yediriyorum sizce ona nasıl bi eğitim uygulamalıyım 2-3 kere kafesten firar etti parmağımdayken :)
    Gerekli olursa size videosunu çekip izletebilirim yardımlarınızı görüşlerinizi bekliyorum
    Hepinize şimdiden çok teşekkür ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:07 -->-> Daha önceki mesaj 11:12 --

Arkadaşlar bilgi alamadım ilgilenirseniz sevinirim

Sizce kuşumu uçurmalımıyım eğer erkense ne kadar zaman sonra uçurmalıyım ve nasıl bi eğitim uygulamalıyım

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
  3. ByUgur

ByUgur New Member

Beğenileri:
    0
    Benim kusum 2 aylik 1 aydir bende 3 gun once saldim salmadan once hep isirirdi hem kizgin hem sıkıliyordu.3gun once bi saldim elime geldi sonra koltuktan simdi elimi haraket ettirince direk gelio basini egio kedi gibi sevdirtiyor..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:28 -->-> Daha önceki mesaj 20:27 --

Gunde en az 1 kere salinmali derim sahsen ben oyle yapiorum hic sıkılmio yem bosaltma gibi huyu vardi oda gecti :D

4. Canser Sağlam

Canser Sağlam New Member

Beğenileri:
    0
    valla aynı sorun bendede var 2 aylık yavrum var yazıcı gibi bi sağa bi sola gidiyo ötyü şakıyo ama cok sık yapıyo hiç bukadar hareketli muhabbet kusu gormemiştim allah uzun ömür versin diyim :D

Sayfayı Paylaş