Karadeniz Pet

2,5 Aylık Mavi Jumbo Kuşumu Satıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

flyinghonda

Yeni Üye
SATILMIŞTIR
KONU KAPATILABİLİR.

01 - Irkı: Jumbo

02 - Cinsiyeti: Dişi

04 - Yaşı: 2.5 Aylık. 20.07.2015 Doğumlu.

05 - Sağlık Durumu: İyi.

06 - Bilezik No: -

07 - Fiyatı: (Kafesle birlikte) 200TL. Lütfen yalnız kuşu almak için aramayınız.

08 - Geçerlilik Tarihi: -

09 - Satılan / Alınacak Şehir: İstanbul Mecidiyeköy-Yeşilköy

10 - Gönderilebilecek Mesafe: Sadece İstanbul içi elden teslim.

11 - İrtibat Telefonu: 05325068148

12 - Mail Adresi: -

13 - Telefonlaşılabilinecek Zaman Dilimi: -

14 - Açıklamalar:

1 ay önce aldığım yavru jumboyu mecburi sebeplerden dolayı satıyorum. Kendisine çok zaman ayıramıyorum maalesef. Çok sağlıklı, ele alışık, beslenmesinde vs. hiçbir problemi olmayan bir jumbodur.

Yine 1 ay önce aldığım Hagen Vision S01 kafesle birlikte satıyorum. Kafes malumunuz iyi bir kafestir. İnternette detaylı araştırma yapabilirsiniz, şu an en ucuz fiyatı 180 TL'den başlamaktadır. Kafesin içinde toplam 4 adet tünek, suluk ve yemlik var. Ekstradan aldığım salıncak, banyoluk, suyu için vitamin, konuşturma yemi, yavru muhabbet kuşu yemi ve kafes içi merdivenleri birlikte verilecektir.

Yukarıda da belirttiğim üzere lütfen sadece kuş için aramayınız, sadece kafesle birlikte satmaktayım.

Herkese iyi alışverişler.

D98d0y.jpg

EpzR4D.jpg

jjvWGg.jpg

25Y9VO.jpg

B4RA5G.jpg

ZJAEPz.jpg

Son düzenleme:
Biraz kabarık duruyor sanki. Keyifsiz gibi. Sağlığının yerinde olduğundan emin misiniz? Hayırlı alış verişler.

hayırlı satışlar. kuşun sağlık durumu biraz keyifsiz olduğunu hissettiriyor. umarım yanılıyorumdur.

Kuş banada biraz kabarık geldi ayrıca kuş dişi.

Casper_VIA_V9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aslında param olsa bu dişi kuşu almak isterim.Bana da dişi geldi.
Ancak sağlık durumu hakkında biraz ilgilenmenizi öneririm.Özellikle gagasının rengi biraz garip.

Alana da satana da hayırlı uğurlu olsun.Maşallahı var umarım tam sağlıklı olarak uzun ömürler yaşar.

Hayırlı satışlar.. (kuş dişi)

Cevaplarınız için teşekkürler. Kuştan çok anlayan biri değilim maalesef.
Kuşumu erkek biliyordum ama dişi diyorsanız öyledir, alırken erkek diye almıştım. Petshop'tan vs. de almadım, direkt üreticinin kendisinden aldım ama bir yanlışlık oldu demekki.

Rahatsızlık durumuna gelince: Kuşumun yem yemesinde, su içmesinde, dışkısında vs. hiçbir problem yok, çok dikkatli izliyorum. Tünekte dururken genelde tüylerini kabartarak duruyor. Elime, parmağıma alınca tüylerini tamamen kısıyor, kabarıklığı kalmıyor. Benim tahminim canı çok fazla sıkılıyor çünki genelde tüm gün evde kimse olmuyor, geldiğimde de çok yorgun oluyorum hiç ilgilenemiyorum.

Kakası bazen poposunda kuruyup poposundaki tüylerine yapışıp kalıyor. Bunun da herhangi bir rahatsızlıktan kaynaklandığını düşünmüyorum ama tavsiyeniz varsa memnun olurum.

Gagasının rengine gelince siz yazınca şimdi farkettim dikkatli baktım, fotoğraf çekerken ucuna birşey yapışmış. Arasıra kafesin dibindeki kendi pisliğini kurcalıyor sanırım o bulaşmış. Gagasının ucunda gözüken renk farkı ondan ama genel olarak gaga rengini de farklı gördüyseniz tavsiyenizi beklerim.

Hocam kusun kendi pisligini kurcalamasi yada yemesi iyi birsey degil diye biliyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sana tavsiyem (aynı kafes bende de var ) gazete kağıdı kullanma.o kadar pahalı kuşun var havlu peçete koy.ayrıca onuda kafes tepsisi ile üzerindeki tel arasına koy.dışkısı direk tel altına düşsün.
Dediğim gibi param olsa alırdım.benim cengavere dişi lazım olacak ilerde :)

Sana tavsiyem (aynı kafes bende de var ) gazete kağıdı kullanma.o kadar pahalı kuşun var havlu peçete koy.ayrıca onuda kafes tepsisi ile üzerindeki tel arasına koy.dışkısı direk tel altına düşsün.
Dediğim gibi param olsa alırdım.benim cengavere dişi lazım olacak ilerde :)

Çok teşekkürler tavsiye için, ben en üst ızgaranın üzerine dergi koyuyordum ama dışıkısını bu kadar kurcalaması hoşuma gitmedi, bugün en alta gazete serdim, bir sonraki değişimde tavsiyen üzere havlu peçete koyacağım, onu hiç düşünmemiştim.

Kakası bazen poposunda kuruyup poposundaki tüylerine yapışıp kalıyor. Bunun da herhangi bir rahatsızlıktan kaynaklandığını düşünmüyorum ama tavsiyeniz varsa memnun olurum.

bu kakanın yapışması ishal kuşlarda oluyor diye biliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri