petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

2,5 aylık mubişin yuvaya ilgisi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Aysetursak tarafından 1 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Aysetursak

3 muhabbet kuşum var. 2 yaşlarında dîşi, 1 yaşlarında erkek ve iki aylık yavru (erkek olduğunu düşünüyorum) Yavruyu eğitmek için almıştım fakat diğer kuşlarla sürekli ötüşünce kendi türünden bi arkadaş gibî olamayacağımı farkedip yavruyu çiftimle aynı kafese aldım. çiftim yavruya hiç mi hiç saldırmadı aralarında hiç kavga olmadı. Hepsi halinden gayet memnun gözüküyordu. Geçen gün yavru dişi kuşumu kaşıyordu hatta. Neyse efendim dişim kızışmaya başladı ama kendisi yuvanın kapısından dahi bakmıyor. Ama o iki aylık minicik yavru sürekli yuvalığın önünde. Kapıyı filan kemiriyor. Nedeni ne olabilir?

2. Oğuzhan Çelik

Daha Yavru Olup Yuvalıktan Atlamasından Pek Fazla Zaman Geçmediği İçin unutamamşıtır :) belki

3. Aysetursak

Olabilir :) belki bebeklik anılarını tazeliyordur :)

Sayfayı Paylaş