Karadeniz Pet

2,5 Yıldan fazla benle olan bir dostuma veda ettim...

Mert Can YALÇIN

Meraklı Üye
Uzun süredir beraber olduğum çiftlerimden dişi olanı bugun çok kötü şekilde buldum maalesef neden öldüğü vs bilmiyorum elim ayağım titredi yanına erkek almadan önce çok iyi anlarım oldu 2,5 yıldan fazladır bakıyordum bir şeylerini eksik etmedim vitamindi şuydu buydu olmadı maalesef neden böyle bir şey oldu anlamadım ama dediğim gibi elim ayağım titredi

beraber cipsimiz yerdik çekirdeğimizi yedik gider duvarı kemirirdi, gider çimerdi aliminyum kemirirdi önümde vsvsvs...

579973_3652803123615_2095840622_n.jpg

488273_3652801603577_803420192_n.jpg

388155_3602288860790_1477397650_n.jpg

539086_3602235699461_1670847647_n.jpg

tu2vr.jpg

tu2xd.jpg

tu2y3.jpg

geçmiş olsun zor bi durum.
yalnız eğer yanlış anlamazsan ben aluminyum zehirlenmesi diye bişey olduğunu duydum. ama bundandır demiyorum veya ne denli bunla alakalı onu da bilmiyorum

geçmiş olsun zor bi durum.
yalnız eğer yanlış anlamazsan ben aluminyum zehirlenmesi diye bişey olduğunu duydum. ama bundandır demiyorum veya ne denli bunla alakalı onu da bilmiyorum

eski bir fotoğraf o hocam onun üzerinden 1 yıldan fazla geçmiştir yani arşivde olanları koydum

yediği birşeylerden zehirlenmiştir daha yaşı gençmiş

tamam o zaman. tekrar geçmiş olsun. malesef küçük dostlarımızın ömrü insanlarınki kadar uzun değil..

yediği birşeylerden zehirlenmiştir daha yaşı gençmiş

Sanmam hocam bulduğum şekilde yediği bir şey zehirleme olması imkansız bana göre kafasını bir yere felan sıkıştırdı veya iç hastalığı olabilir diye düşünüyorum..

@Ferhat

Saolasın hocam valla insan alışınca eksikliğini hissediyor

Kardeşim birde Allah var. Neden öldüğünü anlamadım yazmışsın ama işte Allah her canlıya sayılı nefes vermiştir. Her canlı muhakkak bir gün ölümü tadacaktır demiş. Çok zor bir durum bende üzüldüm çokta tatlı bir kuşmuş ama işte olmuşla ölmüşe çare yok.

Kardeşim birde Allah var. Neden öldüğünü anlamadım yazmışsın ama işte Allah her canlıya sayılı nefes vermiştir. Her canlı muhakkak bir gün ölümü tadacaktır demiş. Çok zor bir durum bende üzüldüm çokta tatlı bir kuşmuş ama işte olmuşla ölmüşe çare yok.

aynen dediğin gibi hocam ama insanın zoruna gücüne gidiyor kafamın içinde ki eti kemeriyor valla

başın sağolsun dostum.

Saolasın abi...

Geçmiş olsun :(